Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, a hónalj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, a hónalj fétis szerintetek mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Ti, hogy álltok ezzel a dologgal, egy másik lány lehet offos csak emiatt?

19L


2022. szept. 16. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Ez mit jelent? Szereted szagolgatni? Vagy simogatni?


Bocs hogy pasiként írok megint de érdekel.


🤓

2022. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki olyan dologra izgul, amire én nem, az mindig offos. Előbb-utóbb mindig gondot okoz.
2022. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Mivel engem nem izgat, számomra kellemetlen lenne és ebből előbb-utóbb úgyis probléma lenne, mert valakinek engedni kellene annak érdekében, hogy működjön a kapcsolat, úgyhogy szerintem elkerülhetetlen, hogy valakinek ne legyen végül rossz az, hogy el kell nyomnia saját magát. Tapasztalataim szerint, akinek fétise van, az nem igazán akarja azt visszafogni, ezért a másiktól várja el, hogy magára erőltesse azt, amit nem szeretne.

Nem ilyen miatt, de én is elnyomtam saját magam a volt kapcsolatomban és bele is betegedtem. Soha többé nem teszek ilyet és mástól sem várnám el, ezért igen, offos lenne. Nem tudom, miben és mikor nyilvánul meg nálad, de ha csak szexuális kereteken belül, nekem akkor is elvenné a kedvem. Bocsáss meg, nem bántani akartalak ezzel, csak magyarázatot is akartam adni, hogy számomra miért lehet kizáró ok. Ne frusztráljon a fétised, mert úgyis megtalálod a párod majd hozzá! :)

30/N

2022. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát igazából engem nem izgat, de annyira nem is durva, ha a párom erre izgul, különösen nem zavarna.
2022. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
szerintem teljesen rendben van
2022. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Végülis elfogadható szerintem ;) :D
2022. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1-es nem baj, hát igazából szégyen nem szégyen elég erős szexuális fantáziáim vannak ezzel kapcsolatban, mert nagyon beindítanak a hónaljak. Elsősorban simogatás, szagolgatás, puszilgatás, nyalogatás, maszírozás, aztán ha jobban benne van a partner is akkor akár erővel belenyomhatná az arcom, rászoríthatna, és nagyon szeretnék hónaljal masztizni is, ezek lennének igazából.
2022. szept. 22. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!