Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy derítsem ki hogy aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki hogy aki tetszik nekem leszbikus vagy legalább biszexuális e? nem szeretnék rá kérdezni

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Szóba elegyedsz vele, és ha vagytok olyan nexusban. Akkor nem azonnal, hanem egy szexualitás témájú beszélgetés közben felteszel egy kérdést.

Például. Szerinted egy leszbikus hogy viszonyul a férfiakhoz.

Mindegy hogy mit kérdezel, csak a lényeg hogy neki mi a véleménye róluk.

Ha azonnal elutasítja az egyértelmű.

Ha nyíltan beszél erről, akkor is elsőre csak egy előítélet mentes nő ről beszélhetünk.

De ha érdeklődést mutat, ott már rá is kérdezhetsz, hogy te próbáltad, próbálnád?

2022. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Villants neki cicit. Kérdezd meg mi a véleménye. De csak így " Mutathatok valamit?" ha azt mondja igen, akkor villants. Aztán kérdezd "Mi a véleményed?"
2022. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Legegyszerübb ha megmondod neki a te irányultságodat. Ha akar töled valamit akkor ezután meg fogja mondani, hogy mit szeretne veled?
2022. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Igen 3-as de azt nem lehet kimagyarázni. Amit én javasoltam az MÉG éppen menthető (ha a csaj hetero lenne), de MÁR elég csábító hogy lépjen a másik, ha vonzódik a lányokhoz.


És nem kell lenézni azért mert férfi vagyok. Nem, lepontozni sem kell 😉

Ott segitek,ahol tudok

2022. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Csóri 2/4 , a sárga földig lett pontozva. Pedig jó ötletet mondott, csak nincs vér a pucatokban


Hé sensual, milyen ott lent? Van gáz, vagy egy kis olaj? 🤣

2022. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy felesleges infó, hogy leszbikus-e. Lehet, hogy az, de te nem érdekled. Inkább azt figyeld meg, hogy tetszel-e neki. Az szerintem sokkal előbb levágható. Ha nem mutat különösen érdeklődést, akkor kár bármit erőltetni.
2022. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
53%
RiheKopó tudod mi a szexuális zaklatás? No a villantgatás ebbe a témába tartozik.
2022. szept. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

Nem, a villantás nem tartozik ide. Pláne ha csak mellekről van szó. Ráadásul még meg is kérdezné előtte, hogy~


Ne dobalozzatok olyan kifejezésekkel meg jogi tényállásokkal, amiről fogalmatok sincsen. A zaklatás nem ott kezdődik, ahol egy p*csának félre áll a szája.

2022. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit idoigenyes lehet, de ismerkedj ossze vele. Kedves legyel, segitokesz.


Igazabol elobb ossze kell baratkozni vele. Aztan ugy is kiderul.

Viszont ha bi ha leszbikus nem is biztos hogy bejossz neki.


De amugy nehany beszélgetesbol kiszokott derulni. Ha pasikrol nem beszel, tereli a temat az mar gyanus. Volt a kutyafutin egy no aki nagyon bejott. 4.alkalommal mikor beszeltunk akkor derult ki, hogy van pasija. Addig nem beszeltunk erről. Es számomra furan viselkedett. Ha bejottek a futiba rogton oda jott beszélgetni, közel allt hozzam,dicsert. Szoval gyanus vokt nekem. Megis kiderult hogy hetero, csak nagyon kedves nyitott volt.

2022. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!