Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, két kapcsolat között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, két kapcsolat között mennyi ideig szoktatok egyedül lenni? Közte bele szoktatok menni kalandba?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokra lennék kíváncsi, akik a tartós kapcsolatokat preferálják.
2022. júl. 31. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

A tartós kapcsolat és a 2 kapcsolat között meddig vagytok egyedül, belementek-e kalandba nekem eléggé üti egymást, te nem érzed kicsit visszásnak?


Egyébként tartós kapcsolatban vagyok már 6 éve, előtte egy 4 éves kapcsolatom volt. A kettő között 1,5 évig voltam egyedül. Nem mentem bele kalandba és nem is kéne kalandor.

2022. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Még egy sem volt nemhogy kettő.
2022. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
96%
Soha sem volt kalandom és nem is szeretnék. Lassan 3 éve vagyok egyedül, de volt ez már jóval hosszabb idő is. Hogy meddig nem jövök össze senkivel, csak az dönti el, hogy mikor sikerül letenni a múltat, hogy nyitott legyek egy új kapcsolatra és persze függ attól is, hogy mikor jön olyan nő az életembe, aki felkelti az érdeklődésem. Sajnos nincs ilyen jelenleg.
2022. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát én pl benne vagyok kalandban is. Persze nem akárkivel, meg akármikor. A tartós, hosszú kapcsolatokat szeretem egyébként, csak sajnos nagyon ritkán sikerül találni megfelelő partnert.
2022. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nemrég szakítottunk az exemmel. Én kalandba mindenképpen nem mennék bele, nem vagyok az a fajta. Egy pár hónapot várnék/ várok is. Fel kell dolgozzam. Inkább leszek hónapokig egyedül, csak hogy magamat helyre tudjam tenni, mintsem egyik kapcsolatból a másikba megyek, mert az nekem sem jó.
2022. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem mennék bele kalandba és ahogy a 3-as írja,kell idő feldolgozni és majd utána,ha jön valaki,aki érdekel,ismerkedem vele.Nincs X idő,hogy na én 6 hónap után ismerkedem pl.
2022. aug. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Két éve szakítottunk az exemmel, azóta vagyok szingli. Bár a tartós kapcsolatokat preferálom, de talalkozgatok valakivel, mindenféle kötöttség nélkül. Úgy érzem, nem állok készen egy kapcsolatra, nem tudom, meddig leszek még egyedül, de nem fogom sürgetni.
2022. aug. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

A tartós kapcsolatokat szeretem, de tök jól elvoltam mindig egyedül, sosem kerestem a szerelmet direktbe. A lehetőségét mindig megadtam, ezért fent voltam társkeresőn, eljártam bulizni, de semmi feszülés ezen. Egyszerűen szeretek ismerkedni, pezsegni.


Ha a másik vonzó és megtetszik akkor persze, hogy belemegyek kavarásokba. De csak azért, hogy ne legyek otthon egyedül szombat este, azért soha.

2022. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Kapcsolatban stabil, kiegyensúlyozott párt keresek, aki kicsit visszafog, biztonságot, nyugalmat ad, emelett viszont elképesztően vonzónak találom a turbulens, művészlélek személyiségeket, pont a megfoghatatlanságuk miatt.


Épp ezért egy hosszabb kapcsolat után tudatosan hagyok magamnak hosszabb időt (1-1,5 év), mielőtt újat kezdenék építeni, részben épp azért, hogy utóbbi vonzalmaimat ki tudjam élni kalandosabb/alkalmibb formában.


De erre szerintem nincs általános jó válasz, van aki abban találja meg a boldogságot, hogy összeházasodik az első partnerével, van aki meg sosem lesz kapcsolatban, csak kalandozik. Úgy élj, ami neked jó!

2022. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Valtozo hogy mennyi ideig, es igen beleszoktam menni kalandba
2022. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!