Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 54 éves feleségem "bakancslist...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

54 éves feleségem "bakancslistás" kérése egy szexmasszázs, kizárólagosan hölgytől. Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

Hajdú-bihariak vagyunk, utazás belefér. Elég gátlásos, de ezt most nagyon szeretné.

Én ebben a történetben nem "játszom", csak a kérés megszervezője lennék, viszont egy kis segítséget nagyon megköszönnék. A történetünk bonyolult, ezért csak ez a kérdés.

Férfi ajánlkozók érdektelenek.



2022. jan. 11. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Akkor ez most egy szeksz hirdetés?!
2022. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Úgy kezdj hozzá hogy a böngésződbe beírod rosszlanyok.hu majd választasz olyan "szolgáltatót" aki masszázst is vállal, meg párokat/nőket is fogad. Önként jelentkező nőt nem igazán fogsz találni... van "néhány" száz (vagy ezer) páros akik "nőt keresünk harmadikban" projektben utazik az sem könnyű, nemhogy még masszírozni is tudjon. Gondolj bele a fordított helyzetbe, mi lenne neki abban a jó???
2022. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

Rosszlányok.hu, baloldalt "masszázs lányok"


Olyat válassz akinek jók az értékelései. Így a feleséged egy szakszerű masszázst kap, jó élményben lesz része. Én voltam már sokszor, nem annyira különbözik ez egy sima masszázstól, hasonló kellemes élmény, csak a végén elélvezel, ez nyilván nagy plusz.

2022. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!