Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van ennyi 'egyedi'...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi 'egyedi' külsejű leszbi/bi nő?

Figyelt kérdés

Próbáltam volna társkeresőn ismerkedni, de csak ilyen extrém külsejű lányok vannak a bi/leszbi kategóriában. Nem szeretnék senkit megbántani, nyilván ez ízlés kérdése, tök szubjektív dolog, de én kivagyok az ilyen lila, narancs, piros hajaktól, cicafültől, fura tetkóktól, nagyon ilyen alter kinézettől. Igazából egy teljesen átlagos öltözködésű és kinézetű, nőies igényes csajszit keresnék, de szinte ilyen lányok nincsenek is fent:D a buta filterekről meg grimaszokról nem is beszélve..

Valaki elmondaná ennek mi az oka? A valóságban is ilyenek az arányok? Eddig se tudtam senkit megismerni még, de most látva a felhozatalt, eléggé elkeseredtem, hogy még annál is nehezebb lesz ismerkednem, mint korábban gondoltam:(


2021. okt. 29. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én épp ilyen csajos" vagyok :D Én nem nyitok, rólam meg nem gondolja igazából senki, hogy a nők is erdekelnek :D Pár barát csak.. Egyébként tudom milyen lányokra gondolsz, én ilyenekkel nem is találkozok még interneten sem.. Az én környezetemben inkább fiúsan öltözködő de szép arcú nők vannak. De tapasztalom én is, hogy interneten esélytelen nővel ismerkedni. Túl sok férfi találja jó szórakozásnak, hogy nőnek adja ki magát..
2021. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ugyanez a problémám, rólam szerintem senki nem gondolná, hogy nőkkel is ismerkednék. Én szívesen kezdeményeznék ugyan, de elég tapasztalatlan vagyok, így nem igazán tudom megmondani legtöbbször, hogy kinél lehet esélyem. Persze vannak, akiknél azonnal levágom, de róluk valahogy a külső/öltözködés alapján is látszik, de ugye ez a típus nekem nem jön be. Szóval bajban vagyok:D

Nekem nem is kell annyira, hogy magassarkú, szoknya stb legyen rajta, csak valami kevésbé extrém külseje legyen, ne kifejezetten fiús lány legyen és ne is ilyen szakadt, rongyos hippi szerkós csaj. De ilyet neten 100ból ha 2t láttam:D

Olvastam, hogy sok kamu profil van, ez eléggé elszomorított, mert nem tudom hogy kéne ezeket kiszűrnöm:(

2021. okt. 29. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én egy leszbikus dandy vagyok, ha szeretnéd küldöm privátba képet ;) Nem ismerkedési célból, de hogy ilyen is van.
2021. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából ez még a biztató dolgok közé tartozik,ha a leírtak alapján ilyen egy lány társkeresőn,mert a másik véglet ugye a nagyon fiús,leszűröd,hogy leszbikus kategória,ami nekem sem tetszik. (Nem mellesleges belsőleg is a legtöbb fiús,nem akarom leszólni őket,de volt aki pár mondat után parancsolgató stílusba ment,az az alap férfi viselkedés,na nálam ott ki is verte a biztosítékot :D)


Tinderen meg nem tudom csak nálam van-e így,de ott meg csak a külföldieket adja be,akik meg nőiesek,de ,,miért külföld?"🤣

2021. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4: jaj igen, ugyanez. A külföldiek közt sokkal több szimpatikus lány van, de hát miért nem lehet a magyarok közt is? Bosszantó:D
2021. okt. 30. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár én még nem vagyok felnőtt, remélem nem baj, de szerintem az lehet az oka, hogy a mi generációnk leginkább az internetből "táplálkozik" és ezt látják ott. Én is ezt látom, hogy mindenki aki bi, leszbi úgy néz ki ahogy leirtad,csak én eddig soha nem változtattam úgy a kinézetem,ahogy azt láttam a neten(egyszerűen nem érzem szükségesnek) ,de a legtöbb ember szerintem szinte már ösztönösen azt tartja normálisnak, vagy alapnak amit ott lát. Gondolom ez leszbiknél és biknél ez azért erőteljesebb, mert a legtöbb ilyen embert a közösségi oldalakon, vagy bárhol a neten látod és nem élőben. Már nálunk,ilyen fiatalon is a legtöbb bi, leszbi is így néz ki és őszintén nekem sem a kedvencem.
2021. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mire gondolsz, ezt én is észrevettem pl. amikor Tumblr leszbikus árskereső oldalakat nézegttem régen kíváncsiságból, a valóságban viszont nincs teljesen így. A leszbikus/bi lányok közül a való életben is sokan alternatívak, ez sztem azért van, mert igaz a sztereotípia, hogy a melegek (a fiúk és a lányok is) szeretik az ilyen művészi, esztétikai dolgokat. De ha pl. gimis évekre gondolok, sok leszbikus és bi lányt ismertem és egyik sem volt ilyen kinézetű. Szerintem társkeresőkön azért van így, mert az online társkeresőkre eleve sokkal több ilyen alternatív ember nyitott, az ilyen oldalakon eleve sok olyan ember regisztrál akik alkalmi kapcsolatokat, szexet akarnak csak és ez a személyiségjegy is összefügg a nemhagyományos kinézettel. A hagyományosabb emberek kerülik az ilyen helyeket, én pl. nagyon visszataszítónak találom az ilyen oldalak gondolatát, hogy van egy oldal ahova felmész és lapozgatsz, válogatsz az emberek közül, nagyon természetellenesnek és erőltetettnek tűnik így ismerkedni.
2021. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!