Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha narancssárga rózsaszínre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha narancssárga rózsaszínre festem a hajam, akkor azt fogják hinni, hogy a leszbikus zászló színei miatt, és hogy én is az vagyok?

Figyelt kérdés
Amúgy biszex vagyok, de ezt még nem akarom, hogy kiderüljön. Szimplán tetszik ez a két szín együtt. Ha te látnád ezt valakin, esetleg olyan személyen, akiről eddig is sejtetted, hogy vonzódik a lányokhoz, akkor mit gondolnál?

2021. okt. 26. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem! Akkor azt fogják hinni, hogy gyagyás vagy!
2021. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Hány éves vagy?
2021. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem minde ki ismeri a leszbikus zászlót, köztük én semeszbikusként.

Aki festi a haját arról azt gondolom követi a mostani divatot.

2021. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Senki se fog a leszbikus zászlóra asszociálni róla. :)

Legalább is ha csak nem leszbikusok (de köztük se biztos, hogy mind egyből a zászlóra gondolna).

Inkább csak furcsán néznének rád az emberek.

Ha a pride zászló színeit festenéd fel akkor már talán melegnek néznének az emberek, vagy minimum egy bohócparókában mászkáló csajnak. :)


De ezeket ne vedd sértésnek, csak kifejtettem egy véleményt.

2021. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
nem én arra gondolko, hogy jó neki olyan környezetben dolgozik ahol nem küldik haza hogy tegye rendebe magát.
2021. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
2 szinű szivárvány zászló hmmm érdekes. Az is aki azt annak látja.
2021. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb heteró ilyesmiből akkor se vágja le, hogy mi van, ha pontról pontra végigjárva kiselőadást tartasz róla.


Más lmbtq emberek esetleg észreveszik, hogy valami van, de pontosan megsaccolni nem fogják.

Ez inkább ilyen finom megérzés, és általában emiatt van az, hogy random elkezdessz barátkozni pár szimpatikus emberrel, és aztán kiderül, hogy kb mindenki szintén zenész.

2021. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

Csak az aki tájékozatlan és buta. A 2 szín nem szerepel együtt a leszbi zaszlóban vagy a meleg zászlóban.

Meg a szivárvány nem 2színből áll.

2021. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

"A 2 szín nem szerepel együtt a leszbi zaszlóban vagy a meleg zászlóban."

Ezzel azért vitatkoznék. 2színből áll a zászló, ha a két szín árnyalatait nem vesszük külön színnek és a fehéret is árnyalatként számoljuk el.

Ha meg minden sávot külön színnek kezelsz akkor 5 színű. Nézőpont kérdése igazából.

2021. okt. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt h nah ezzel se leszünk barátok. E miatt befwsteni egy hajat, egy valószínűleg szép, hajat.
2021. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!