Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » FIATAL lányok, hogyan viszonyu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIATAL lányok, hogyan viszonyultok egy érett nő közeledéséhez?

Figyelt kérdés

Amikor egy érett, nagybetűs NŐ, egy olyan díva, azaz elegáns, kifinomult, érzéki, elegáns, művelt, gazdag nő megkörnyékez téged.


A gyengébbek kedvéért: Mind CB a Carol című filmben, olyan szintű nő.

https://www.youtube.com/watch?v=679wr31SXWk


2021. szept. 19. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
32 éves vagyok. Nekem is írhattok, ha nem vagyok túl fiatal. :D (BP.)
2021. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok, és szerintem annyira zavarban lennék, hogy csak hebegve-habogva mosolyognék, annyira vágyom egy ilyen határozott, igazi NŐ-re, amióta csak tudom magamról. Sajnos nagyon nehéz még akárcsak pár évvel idősebb lányokkal, nőkkel is ismerkedni, idősebbekkel pedig eddig lehetetlennek bizonyult, pedig csodás lenne.
2021. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én vágynék rá.
máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!