Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Dörner Csenge vonzódik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dörner Csenge vonzódik a lányokhoz?

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Az ki?
2021. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezd meg tőle. Aki személyesen ismeri az gondolom nem egy anonim oldalon fogja kiteregetni a viselt dolgait.
2021. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Ő kicsoda?
2021. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Na látjátok ez a szégyen, hogy nem tudjátok ki az a Dörner Csenge!

Ő gazdasági dolgokról, a pénz fogalmáról a bitcoinról, és olyan dolgokról készit youtube videókat amit közgazdaságtanban tanul az ember, de ezekkel a fogalmakkal minden embernek tisztában kéne lennie…

Mindezt olyan érthető formánban, hogy azt középiskolában minimum kötelezővé tenném…

És Igen! Emellett egy kedves hangú csinos lányról van szó…

Én férfi vagyok, de megértem, hogy leszbikus szemmel nézve is megakad rajta az ember szeme :)

Ez a lány elérte, hogy érdekelni kezdjenek az ilyen pénzügyi dolgok. Az biztos :)

Nézzétek mert megéri!

2021. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Szóval szerinted szégyen az, hogy nem vagyunk képben a youtuberekkel? Tökmindegy szerintem milyen témával foglalkozik, attól még nem kell betéve tudnunk mindenkit
2021. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

Tudod 5 -ös válaszoló azért szégyen, hogy a Csenge videóit nem ismerik, mert ahogy mondtam annak amit ő átad tudást a videóiban annak része kellene, hogy legyen az alapvető pénzügyi ismereteknek az iskolában.

A pénzügyi fogalmakról szart se tudunk, én is sokat ezekből a videókból tanulok.

Bezzeg ha azt mondom Britney Spears, róla mindenki tudja, hogy ő kicsoda. Na ez a szégyen!

Mondjuk ugyanígy szégyennek tartom, hogy többet tudunk egy popsztárról mint, mondjuk az űrhajósokról…

Érted amit mondani akarok?

2021. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Persze, nem is vitatom el, hogy nem értelmes dolgokat ad át, csak èrted mint például én is, aki nem netezik egész nap, vagy épp nem érdekli annyira ez, az megkérdezheti tán, hogy ki az.

Azt még viszont hozzátenném, hogy így hogy mondtál róla pár infót, rá fogok keresni

2021. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2021. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Köszönöm! :)
2021. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De most komolyan. Ha egy fan nem tudja, mi honnan tudjuk, kihez vonzódik(k)?

Ránézésre talán.

Beszéde alapján talán.

Az alapján, amiket mond talán.

Talán,

talán,

talán...

Fekvő 8.

2021. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!