Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Borsod megyében van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borsod megyében van olyan hely, szórakozóhely vagy bármi, ahol ismerkedni lehetne? Leginkább Miskolcra gondolok, vagy annak közelében.

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok, úgyhogy nyilván ilyen jellegű helyet keresek.

21/L



#ismerkedés #leszbikus #Miskolc #Nyitott vagyok mindenre
2021. febr. 20. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen ismerkednék csak pest megyéből.

21/L

2021. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vidéki nagyvárosokban kevés "tematikus" hely van, tudtommal Miskolcon nem nagyon van meleg szórakozóhely (pláne most covid idején).
2021. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen, így a vírus idején ez elég hülye kérdés, de gondoltam hátha akad akinek lenne kedve beszélgetni ismerkedni, vagy esetleg tovább terjeszteni a vírust érted.
2021. febr. 20. 23:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék:) 19/L
2021. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerkednèk😇 Ha Szabolcs megye belefér. 😌 24lb
2021. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!