Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan nő aki sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki sokáig hetero volt,és csak 30-40 éves korára lett leszbikus?Ha igen,miért?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a nő nem heteró, aki később áttér. Az eleve biszex, aki elnyomta magába, vagy nem tudatosította.
2020. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
A válásom után egy lány vigasztalt meg. 42L
2020. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az #1-eshez, addig is biszex volt csak nem élte meg, nem tudatosult benne.
2020. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. Egy alkalom volt?
2020. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sőt! Még az is lehet, hogy nem biszex, hanem leszbikus végig.


Nagyon sokan a társadalmi nyomás, a hagyományok, az elvárások miatt nem fogadják el a saját homoszexualitásukat, maguknak sem merik beismerni (mert mit szólnának a szüleik, a környezetük, meg ők nem melegek), így aztán van férfi az életükben, házasodnak, akár gyereket is szülnek. (manapság ez talán már ritkább, mert elfogadóbb a társadalom, de régen, főleg vidéken simán létező forgatókönyv volt).


Persze az ilyen házasságba kódolva van az elhidegülés, és a problémák, hiszen a nő nem csak nem kívánja a férfit ("nem baj lányom, majd megszereted"), de adott esetben még rossz érzéseket is kelt benne, viszolyog tőle. Ebből lesznek azok a házasságok, ahol havonta dugnak 1-et, a gyerek után egyet sem.


A férfi persze frusztrált lesz, jönnek a veszekedések, esetleg a megcsalás, majd a hölgy bejelenti, hogy ő már annyit csalódott a férfiakban, hogy inkább a nőkre vált.


Baromság, egy csalódott ember nem homoszexuális lesz, hanem keres egy szeretőt, félre lép, vagy válik, és keres másik férfit, esetleg ha nagyon csalódott, akkor hagyja a fenébe az egész kapcsolatosdit, de nem fog nemi identitást váltani.

2020. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Például én. Illetve szerintem nem voltam heteró soha, csak azt hittem.
2020. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!