Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van most valami melegbár nyitva?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van most valami melegbár nyitva?

Figyelt kérdés
Pesten
2020. júl. 31. 02:51
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Lassan zárnak. Maximum egy gyors privát buliba csöppenhetsz.
2020. júl. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fix melegbár nincs, melegbarát helyek meg meleg rendezvények vannak amik üzemelnek.


Ha majd lehet gyülekezni, kinyitnak.

2020. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton lesz a Toldi klubban buli este 11-től. (ha még aktuális a kérdés)
2020. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs valami facebook csoport vagy forum ahol mindig értesulhetnek az aktualis wlw esemenyekrol? Olyan elveszettnek erzem magam
2020. júl. 31. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan csoport nincs, ahol az összes buliról egy helyen kapsz értesítéseket, de külön-külön mindnek van facebook csoportja. Csak rá kell keresni.

Egyébként ezt most nem bántásból írom, de nem értem, hogy a 21. században hogyan lehet ilyen értelemben elveszni. Minden információ egy karnyújtásnyira van, csak böngészni kell. Már ha beírod google-ba, hogy "Meleg buli Budapest" kiad egy csomó információt.

Ha ugyan ezt a 20. századból írtad volna, akkor megérteném, hogy el vagy veszve, mert akkor aztán igazán nehezen lehetett egymásra találni, tudomást szerezni az ilyen helyekről.

Szóval tényleg nem bántásként, de egyszer sem jutott eszedbe, hogy böngéssz az interneten?

2020. aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Biztos lesz ma valami a toldiban? Egyelore tiszta ures az egesz
2020. aug. 1. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Újfent nem értelek. Megnézed a Toldi klub honlapját és ott van az eseményeknél az összes program. Ott láthattad volna az aznapi buli eseményét. Igen, volt buli este 11-től. Komolyan nem értem mi olyan megerőltető utána járni..
2020. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj
2020. aug. 3. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!