Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit jelent ha kimondom önkielé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha kimondom önkielégítés közben a szeretlek szót?

Figyelt kérdés
soha nem voltam még lánnyal, férfiakkal volt kapcsolatom, de legbelül mindig is vonzódtam a lányokhoz, csak meg voltam arról győződve, hogy nem tudnék szerelmes lenni. Megismertem egy lányt, aki mellett nagyon jól érzem magam, önmagam vagyok, bírjuk egymást, és órákat tudunk beszélgetni, azt hiszem ilyen szabadnak már rég éreztem magam. Állandóan nevetünk, közös a humorérzékünk. Megtudtam, hogy ő is randizgat lányokkal, ezért azóta feszültebb vagyok a társaságában. Nem szeretném, ha csak barátnők maradnánk, de nyilván még több idő kell. Viszont ez a fantázia, hogy amikor majdnem elmentem és odaképzeltem őt, hogy együtt csináljuk, az azt jelenti, hogy szerelmes tudnék lenni bele? És veletek is volt már ilyen?
2020. jún. 18. 16:58
 1/9 *Felhasználói név ***** válasza:
100%
Ez csak kémia. Szerelem mélyebb ennél
2020. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem olvastad el pontosan a kérdést.
2020. jún. 18. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kimondhatod, de attól ez még csak erős testi vágy. A szerelem ennél sokkal több, de úgy tűnik annak is megvannak a "magjai". Szóval csak ügyesen, szurkolok :)
2020. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De azt kérdeztem, hogy ez lehet e jele annak, hogy egyszer MAJD szerelmes tudnék bele lenni? Mert én eddig meg voltam győződve arról, hogy nem tudok lányokba.
2020. jún. 18. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem kommentelőnek!
2020. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem szerelem de simán az lehet ☺️
2020. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem lehet a jele
2020. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 év balszerencse?🤔
2020. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam mondani,hogy "szeretlek" miután elélvezek a szerelmem fotóját nézve. :D
2020. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!