Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ha nem szeretném,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha nem szeretném, hogy a kiszemeltem belém szeressen, mert csak azt akarom, hogy én szeressem, és csak hogy hű legyen hozzám, akkor "ez mégis mi"? Kicsit több lent

Figyelt kérdés

Ez valami romantikai dolog lehet nálam? Amiért nem szeretném, hogy szeressen, csak én akarom szeretni, mert ez tetszik nekem, vagy mi?

Ha viszont elkezd belém szeretni, egyből megpróbálom eltaszítani magamtól (általában sikeresen, mert az mindig összejön:/) és keresek mást.. ez megy kb. 7 éve már nálam és nem is akar megszűnni, de már megbékéltem vele.

Mielőtt valaki hülyének nézne, meg pszichológiai bajosnak.. . Leszögezném, hogy nem vagyok az, csak egyszerűen ezt vettem észre és azért fáj, hogy ezt teszem mindenkivel. És nem is ért semmilyen csalódás sem mostanában ami (jobban) kihatna erre, hogy változzon, biztos vagyok benne. (régebben volt, de az alapból nem így mutatkozna meg)

Erre, ha kapnék értelmes választ, akkor nagyon örülnék neki!! (de nem hiszem, hogy erre lehetne valami "értelmeset" is írni.. de próba szerencse)



2020. jún. 10. 03:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Félsz valamitől, vannak tippjeim, válassz.


1, Félsz a visszautasítástól, ha nem engeded magad szeretni akkor a szeretet nem fog megszűnni. Ezzel véded magad a csalódástól. Ennek oka lehet pl gyerekkori elhagyatottság vagy önbizalom hiány is, nem kell feltétlen párkapcsolati trauma hozzá.


2,Azért szabotálod a kapcsolataidat mert félsz a környezet reakciójától, ha nincs nő, nincs kit bemutatni otthon, nincs necces érintkezés a szomszéddal, a randin nem néznek ki az étteremből. Az hogy ezek valós félelmek-e? Nem tudhatod amíg nem mész bele.


3, Fejben felépítettél egy tökéletes nőt. Találsz valakit aki hasonlít az álomképre, de ha közelebbről megismered, akkor előjönnek az emberi tulajdonságai amivel nem akarsz mitkezdeni. Túl magas igények.


4, Túl alacsony önértékelés. Valaki elhitette veled hogy téged nem lehet szeretni, ezért mindenkitől ezt is várod.


5, Nem érzed magad jól az identitásodban, és ez a távoli lovagregényes hősszerelem tisztának érződik de aztán ha az igazi kapcsolatra kerül a sor, akkor előjön a az öngyűlölő homofób.


6,Félsz, hogy az a hét év kimaradt párkapcsolati tapasztalat hiánya észrevehető lesz, és a partnered gyereknek tart majd.


Biztos biztos, hogy azt a régi csalódást ami tuti nem hat ki a mostanábanra lezártad? Mert annak ellenére, hogy azt írtad igen, mégis felmerült.

Pontosabban mi volt ez a csalódás?


Nem gondolom, hogy ettől rossz ember vagy, de azt viszont szerintem belül te is érzed hogy igenis van lelki problémád és jót tenne szakemberrel megbeszélni ezt.

Kb pont olyan mint nem merni elmenni fogorvoshoz mert attól fész az összes fogad kihúzza és kapsz egy protkót...pedig csak egy tömés kéne. Eleinte. Aztán két tömés. Aztán mire eljutsz odáig, hogy nincs más hátra, segítség kell, addigra tényleg mind kirohadt.

Ilyen a mentálhigéné is. Karban kell tartani.

2020. jún. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Egyszerűen csak ki akarod sajátítani. Birtoklási vágyad van, semmi több.
2020. jún. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2020. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Aztamindenit.. Elállt a lélegzetem, mert igazából mindben van valami amiben magamra ismertem. És eléggé önbizalom hiányos vagyok, mert nem nézek ki szépen (a mai divatk.urvának nem megfelelően nézek ki, hanem "fiúsabb öltözködésű" vagyok mondhatni, és a hajam vállig érő (ezzel am nemtom mi bajuk, de mind1, tehát más vagyok és mindig is másabb voltam a csajokhoz képest és emiatt folyton cikiztek, még mostanság is nevetnek rajtam meg grimaszokat vágnak ha rájuk nézek véletlen..)).


1. Kiskoromban elváltak a szüleim (amikor 6-7 éves voltam) és egyik azt mondja hogy NEM viselt meg, a másik meg azt hogy MEGVISELT.., de hogy ennek például mennyi köze lehet ehhez, és ki hazudik, az már nem derül ki sosem.. HA CSAK NEM HIPNOTIZÁLNAK XD.

2. Ebben lehet valami, mert azért mégsem könnyű nem észrevenni egy azonos nemű párt meg stb.

3. Erre igazából nem is gondoltam még, de pl. vannak elvárásaim, hogy milyen legyen. És szerintem ez ehhez tartozik, szóval valószínűnek tartom.

4. Azt, hogy nem lehet engem szeretni.. itt inkább az van, hogy "senkinek sem vagyok az esete" és emiatt lettem ilyen, hogy ez rögzült a fejemben, hogy akkor már pedig bazzeg engem nem lehet szeretni. Én csak erre tudok gondolni.

5. Nem, ebbe talán egy icipicit lehet valami, de ugyanakkor meg már megbékéltem vele és nem leszek ellene semminek.

6. Alapból gyerekesnek tartom magam, szóval ezt mindig leszögezem azzal a személlyel, hogyha elkezdek vele beszélgetni.


Nem, itt már semmi sem biztos, mert az életemről van szó XD. Szóval ez sem biztos, hogy én ezt lezártam magamban, csak azt akarom elhitetni magammal is, lehetséges.

Csak annyi, hogy sokáig voltunk együtt és aztán meg "barátok maradtunk" csak már nem beszélünk XD. Szóval sok mindent megéltünk meg tettünk egymásért, "egymás ellen" és sok közös élmény is volt együtt, élveztük.. csak én nem tudtam túllépni, mert amikor szétmentünk akkor mindig felhívott telefonon, ha baja volt meg a múltról beszélgettünk és UTÁNA PERSZE MINDIG MONDTA A csajait. (persze akkor még nem tudtam, hogy leszbikus vagyok:D (csak voltak arra utaló jelek, de nagyon kicsi, szóval nem lehetett megállapítani, hogy az vagyok-e:)), szóval fiúról van szó).


Köszönöm. Legalább Te nem gondolod (én igen, meg titkon tán sokan mások TALÁN). Én elmennék szívesen, az idegességem amit sokszor csinálok az katasztrófa.. mondta párszor anyukám, hogy elvisz pszichológushoz és én meg mondtam neki, hogy menjünk akkor baszki.. De neeeem, nem vitt el. Ezek után én meg magamért nem megyek el (mert addig amíg viccelődök semmi bajom sincs, csak egyik pillanatról a másikra leszek vidámból ideges BÁRMIKOR), majd ha megint lesz egy olyan eset vele és akkor felveti ezt nekem.

2020. jún. 10. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem tom hány éves vagy de ha azt a hét évet számolom, legalább a huszas éveid eleje-középére gondollak.


Anyád-apád-barátok-nagynéni-nagypapa nem fogja neked tudni megmondani mit volt neked traumatikus. Ők nyilván azt szeretnék, hogy jól legyél de attól hogy neked bizonygatják hogy á, nem volt az rossz, még nem jelenti azt hogy ez így is van.


Ahogy ennyi idősen neked magadtól kéne elmenni szakemberhez, ne anyukád vigyen már.


Írhatunk még ide kisregényeket, de igazából nem látok bele a probléma gyökereibe, mert nem ismerlek és nem is vagyok képzett szakember 😊

2020. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kicsit fiatalabb vagyok, mint 20 :D. 8nekem hamar volt úgymond első szerelmem.. bárki bármit mondjon ezt éreztem, és most is ezt érzem XD)


Hát jah. Sajna. de inkább jobb lenne tudni az igazságot legalább, hogy milyen volt. Legalább ennyit kaphatnék, de ezt sem teszik meg.. szóval én már nem várok semmit Tőlük. Egyiktől jobban nem, mint a másiktól :)).


Dehogyis XDDDDD, én nem szeretek egyedül elmenni sehova sem, mert tömegiszonyom van és kicsit ember utáló is vagyok, plusz tudom magamról, hogy pánikrohamos és a sok ember láttán én eléggé furcsán kezdek viselkedni, szóval én biz'Isten nem megyek magam, ilyen helyre meg pláne.


Ohh, pedig eléggé úgy beszélsz, mint aki ért a dologhoz :D

2020. jún. 10. 17:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!