Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Gamer leszbikusok, ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gamer leszbikusok, ti milyen aktívan űzitek ezt a hobbit?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdést, hogy vannak-e itt gamer leszbikusok és elég sok válasz érkezett rá. Jó volt látni, hogy nem vagyok egyedül.

Érdekelne, hogy ki milyen gyakorisággal szokott játszani.

Illetve, hogy egyedül szoktatok játszani, vagy van, akivel/akikkel tudtok hülyéskedni játék közben?



2020. máj. 26. 15:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2020. máj. 27. 12:54
 12/16 anonim ***** válasza:

Én se nevezném magam gamernek, bár leginkább azért, mert még a családdal (2 fiútestvér főként a lényeg ilyen szempontból) élek és nem szeretek harcolni a gépekért.

De ha hozzájutok akkor bármikor szívesen játszok. Általában úgy működik, hogyha leülök elé, akkor 3 napig nem lehet felállítani és olyankor nem nagyon mernek hozzám szólni. Ez pedig hónaponta többször is előfordul.

Általában egyedül játszok, a multikat annyira nem szeretem... Maximum valamelyik tesómmal, vagy ha átjön valamelyik barátommal szoktam még tolni.

19/L

2020. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2020. máj. 27. 14:05
 14/16 anonim válasza:
Én minden nap játszom pár órát. Eleinte egyedül játszottam, viszont a legjobb barátnőm is ugyanazt a játékot kedveli, mint én,szóval azóta mindig együtt játszunk.
2020. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Általában akkor szoktam ha kedvet kapok hozzá vagy feszültséglevezetőként,egy héten olyan 3-4 alkalommal kb.egy órát.Eddig még csak magam játszottam max. a barátaimmal,az eddigi párjaim nem szerettek játszani.

18/L

2020. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2020. máj. 28. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!