Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbik, ti csináljátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbik, ti csináljátok a párotokkal, amikor megvan?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Csomó pasi olyankor mèg bottal se a barátnőjèt. Ti is undorodtok a menzesztől, vagy nem, mert nektek is jön, ès már hozzászoktatok?

2020. máj. 23. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez milyen kijelentés, hogy “bottal se a barátnőjét”? Mi sem szexelünk a párommal menstruáció alatt(heteró), bár ez inkább rajtam múlik, mint a pasimon, de azért a vonzalom nem múlik el olyankor sem.
2020. máj. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy èrtem, hogy oda le bottal se nyúlnának. Amúgy ha meg hetero vagy, mit válaszolgatsz itt? Nem hozzád szólt a kèrdès.
2020. máj. 23. 09:42
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Talán mert attól, hogy a kategória leszbikus, még a heteró párokról is írtál. Vagy nem?!
2020. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Így van!!Már unalmas és bosszantó,hogy minden heteró ebbe a kategóriába válaszolgat!!😑😑
2020. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem egyszerre jön meg, és nem mindenhol folyik, ha érted.
2020. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen,csináljuk akkor is. Egyébként nem értem mit kell finnyáskodni heteroéknál,nektek nem kötelező nyalni,hanem csak bedugod a farkad azt kész. Pedig biztos van olyan nő,akinek ilyenkor megnő a libidója (páromnak is),ráadásul a szex fájdalomcsillapítóként hat.
2020. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2020. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, mi (heterokènt) szoktuk csinálni, ha megvan. Nyilván nem olyankor amikor olyan, mint a Niagara. Amúgymeg, a megszólításból, hogy :" Leszbik" , mi nem èrthető azon, hogy hozzájuk intèzem a kèrdèst? Az ő vèlemènyükre, szokásukra vagyok kíváncsi. Az èrtelmes válaszokat köszönöm, ment a pipa.
2020. máj. 23. 12:26
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden párnak saját döntése, hogy csinálja e ilyenkor. Egy kérdés alapján nem igazán tudod felmérni, hogy a leszbikusok nagyobb arányban csinálják e a piros betűs napokon, mint a heterók.😁

Én a páromnak szoktam csinálni, amikor megvan neki, talán még jobban igényli. Viszont én kellemetlenül érzem magam azokon a napokon, ezért csak alsóneműn keresztül szokott simogatni.

2020. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon akartam de a párom most fél év után felhozta hogy nem bánná.
2020. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!