Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Amikor megvan nektek vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megvan nektek vagy a párotoknak,úgyis szexeltek? Ha igen használtok valamit?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
igen szexelünk
2020. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen, soft tampon
2020. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%

Igen, fordult már elő, soft tampon, v. dupla lepedő v. simán a fürdőben :)

Védekezni viszont akkor is kell! Előfordulhat, hogy időben eltolva több petesejt érik be, havi idején is teherbe lehet esni ha nem szedsz bogyót. A higiéniára különösen figyelni kell, ciklus idején kicsit megbomlik a hüvelyflóra egyensúlya.

2020. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as leszbikus kategória :)
2020. máj. 16. 13:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem. Lehet mert még nagyon friss a kapcsolat és nem engedtük magunkat el ennyire. Ő nem tud tampont használni pl szóval olyankor a közelébe sem mehetek odaletnt viszont így is nagyon sok mindent tudunk csinálni, csak akkor az adott fél nemi szerve nincs bevonva 😅


Akik igen az eleje óta így van vagy ez később alakult ki?

2020. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen, tamponnal szoktunk mi is.
2020. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tampon,vagy előtte megfürdünk és gyorsan kinyal
2020. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem. Nekem is meg páromnak is egy kicsit visszataszító és tamponnal meg fura. Szerencsére majdnem hogy egyszerre jön meg nekünk és így csak egy hétig nincs szex de olyankor pettingelünk
2020. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi nekünk is majdnem egyszerre jön meg. Olyankor nem szexelünk! Nem is kívánom, de jólesik ha hozzámbújik, simogatja a hasamat, és csókolózunk. Ha elmúlt, akkor jöhet a heves szex! :-)
2020. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk. Én nem szeretem, ha olyankor hozzám ér, de fürdés után tampon mellett ugyanúgy szeretek nyalni. Mivel a páromról van szó, akit szeretek, szeretem mindenhogy. Nagyon görcsölős típus, az pedig bizonyított tény, hogy az orgazmus oldja a görcsöket. A menstruáció egy állapot, nem betegség. Semmi taszító nincs benne a számomra, kívánom ugyanúgy. Eleinte csak kézzel engedte, bár az első alkalommal órákon át oszromoztam, hogy légyszi. Már 10 hónapja vagyunk együtt, 3 hónap után volt az első ilyen együttlétünk.
2020. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!