Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, én vagyok az egyetlen aki, eszeveszettül vágyik arra az igazi lelkitársi párkapcsolatra, de sok minden beárnyékolja ezt a vágyat?

Figyelt kérdés
Pl. féltékenység, irigység a másik irányába és/vagy a másik kevésbé kötődik hozzátok

2020. jan. 25. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkiben van féltékenység, egy fokig egészséges lehet, de ez egy rossz emberi tulajdonság. Az, hogy valaki irigy valakkre vagy valamire, ez is ugyanilyen. Az, hogy a párod kevésbé kötődik hozzád, az viszont baj, de ha az előbb felsorolt okok miatt, akkor azon egyedül te tudsz változtatni.

A kérdésre válaszolva, sokan vagyunk ezzel így. Én személy szerint nem vagyok féltékeny típus, irigy végképp nem. És nem csak arra vágyom, hogy hozzám kötődjenek, és szeressenek, hanem, hogy én kötődhessek valakihez, és szerethessek. Mert elég sok szeretet szorult belém, amit nem igazán tudok kinek adni. Eddig nem különösebben kellett senkinek. Talán az a baj, hogy vakon járunk. A saját próblémáinkkal (jelen esetben ezzel) vagyunk elfoglalva. Azzal nem, hogy más is lehet ezzel így, és talán ezáltal elkerüljük egymást mi, akik tökéletes pár is lehetnének a hasonló igények és gondolkodásmód által.

2020. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Nincs tökéletes kapcsolat, még lelki szinten sem. Minden kapcsolatban van-lesz hiba, főleg ha a hibára koncentrálunk és nem a Társunk jó oldalára. A féltékenység is egy pontig egészséges, tudni kell kezelni. Az irigység is, beszélni kell róla! Ha zavar valami a párodban, szerelmedben, beszélj vele erről.


Ha nem kötődik hozzád, akkor meg nincs is miről beszélni.

2020. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy ilyen kapcsolatra vágyom, már nagyon régóta. Hogy valakihez lelki, szinte spirituális szinten kötődjek, és egymás legmélyebb érzelmeit is megértsük, támogassuk egymást, mindent megbeszéljünk. Sajnos a legtöbben a testiségre mennek rá, ami nekem személy szerint nem megy lelki kötődés nélkül. A vágyaimat nekem nem féltékenység és irigység árnyékolja be, hanem a feldolgozatlan traumáim, amiket cipelek egyik emberi kapcsolatomból a másikba, és amivel együtt senkinek sem vagyok vonzó, de ezt nem csodálom. A másik, amit észrevettem magamon, hogy nem igazán tudok úgy szeretni, ahogy más emberek szeretnék, hogy szeressem őket. Meg még sorolhatnám. De ezekkel egyedül kell megküzdenem, azt hiszem.
2020. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ugyanez :D
2020. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok èn is... Àlltalában hozzám nem kötődnek 🤷‍♀️
2020. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágyom egy ilyen kapcsolatra én is de valahogy nem találom :-/ nagyon nehéz.
2020. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!