Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, mit szólnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok egy fiús, de szűz lányhoz? 18/l

Figyelt kérdés
Mondjuk hogy van egy barátnőtök, aki személyiségre sokkal inkább maszkulin mint mondjuk ti, általában magabiztos, domináns, a kapcsolatot tekintve. Viszont ő még nem volt lánnyal, akár még nem is csókolózott senkivel, ti viszont igen. Ilyen helyzetben az első alkalommal valószínűleg máshogy viselkedne, érthetően! Mondjuk izgulna, szorongana stb. Mennyire zavarna ez titeket?

2019. aug. 21. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mivel switch vagyok meg elveznem is a helyzetet, de felek hogy ő nem elvezne azt ha dominalok
2019. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki elkezdi valahol... ha a személyiséged megfogja a partnered, akkor nem fogja zavarni - sőt könnyen lehet pont az számára az érdekes amit te most még hátránynak gondolsz magadról.
2019. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha mondjuk idősebb lennél nálam talán nem zavarna, de egyébként meg olyan fura lenne a helyzet hogy nekem kell őt bevezetnem a dolgokba, meg irányítani, kezdeményezni, annak ellenére, hogy elvileg ő a domináns(abb).
2019. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Személyiségben ütköznénk mert én is domináns vagyok. Viszont az első alkalomnál az hogy tart tőle, teljesen normális. Nekem nem első, tudnám mit csinálok. Nyilván nagyon figyelnék rá, mi esik jól stb :)
2019. aug. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Engem szerintem eléggé zavarna, mert én nem vagyok domináns. Ha én is szűz lennék, akkor nem zavarna, mert nem nekem kéne "tanítani", hanem együtt tanulnánk.
2019. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna. Még tetszene is, hogy én vagyok neki az első, és én tanítgathatom.
2019. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiús, 18 éves és érintetlen? Ilyen nincs, ez az ideálom, talán ezért vagyok szingli.
2019. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!