Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit dugjak fel ami hasonlít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit dugjak fel ami hasonlít egy átlagos falloszra? 24éves Bi ként de Komárom környékén nincs senki.

Figyelt kérdés
Itt komárom környékén senki sem szimpi. Meg nem is egykorúak. Valakinek ötlet mi hasonlít rá??

2019. júl. 1. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Müpéló, banán, uborka?
2019. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy semmi olyan tárgyat ne dugj fel ami nem külön erre a célra való. Márcsak azért sem, mert rosszul sülhet el a dolog és olyan helyzetbe kerülhetsz aminek valószínűleg nem fogsz örülni.

A gyümölcsök, zöldségek azért nem megfelelőek, mert porózusosak a felszínük. Baktériumok simán megbujnak bennük, ezért nem érdemes bedugni.

Ha pedig a háztartásban található tárgyak közül szeretnéd valamelyiket bedugni szintén jobb ha felhagysz ezzel az ötlettel. A rectum eléggé olyan, hogy képes a tárgyakat hirtelen beszippantani, és ha bekerül az idegen tárgy, elég nehéz lesz onnan kiszedni. Nem ritka az, hogy műtétre kerül a sor. Volt, hogy bennragadt egy beföttesüveg, egy revolver, egy mobiltelefon (ami az eltávolítási műtét alatt többször is megcsörrent), egy cukorkabot, egy dezodorpalack....nem sorolom tovább, inkább itt egy link


[link]


Elég kínos lenne így járni.


Szóval, én elgondolkoznék előtte.....

2019. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy műkukit
2019. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél kigyóuborkát, szedd le a müanyagot, aztán azzal ... adj neki..
2019. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Banánra huzz kotont
2019. júl. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vibrátort. Kérd egy közeli foxpostba, a kutyát nem fogja érdekel mit veszel ki a csomagautomatából. Nincsenek kínos körök, ellenben lesz egy izgi játékszered.
2019. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 -remete- ***** válasza:
100%
Simán bementem a botba vettem egy műbrét. Oszt jóvan... semmi ciki nem volt benne nehogy azthidd csak te shoppingolsz ilyet. Kb az aki mást állít az még nem volt ilyen helyen nagyon udvariasak elfogadóak.
2019. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 vagyok, tavaly rendeltem először szexjátékokat (szeresdmagad.hu), posta hozta házhoz egy sima kartondobozban, amin a feladó címe tök átlagos volt, szóval semmi sem árulkodott a csomag tartalmáról.

Ámde, korábban kísérleteztem házban talált dolgokkal (répa, uborka, vékonyabb flakon). Ekkor még nem mertem netről rendelni semmit, és mindenképp ki akartam próbálni, higiénia ide vagy oda. Szerencsére nem lett bajom, de sokkal jobbak a rendelt játékaim már :D

2019. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Törékeny dolgot semmiképpen. Másra meg mindenképp húzz óvszert a fertőzés elkerülésére.(De ekkor is csak egyszer használd!)

De sztem az igazit semmi sem pótolja. A szex jelentős része nem fizikai hanem mentális tevékenység. Pl. nem mindegy, h vkinek az ujját v. a farkát szopogatod...

2021. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumit huzol ra bármi lehet...:)
2021. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!