Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdőként csúnya dagadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdőként csúnya dagadt férfivel érdemesebb elmenni lakásra?

Figyelt kérdés
Kezdőként, de vékony, átlag aljaként, a nagyon dagadt és nagyon csúnyákra gondoltam hogy ők lennének azok akikkel lelkileg jobbanjárok. Szerintetek?
2019. jún. 16. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
En megbántam szinte az összes olyat amikor dagi nőket is megdugtam. Először feláll rajuk aztan félúton elkezd lankadni,aztan tisztessegből végig akarzam cdinálni esxegy kínlódás lett. Utána meg le tudtam volna köpni magam tehat megbantam. Szép nőkkel kell dugni azokat soha nem bantam meg.
2019. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De csúnyább megértőbb, megbecsülőbb nem?
2019. jún. 16. 23:00
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Én nem vok dagi. Szerintem ronda se. Szívesen megismernélek ha pesti vagy. Privibe elérsz. Ja és normális is vagyok szerintem.
2019. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Mi vaaan.Boy! Itt lehet az önbecsüléseddel is baj van!irj privbe ha van kérdésed
2019. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem megértőbb

Sokszor még rosszabb is

Ne becsüld le ennyire magad

2019. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Megértőbb?

Nem.

2019. jún. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki azthiszi hogy jobb mint te akkor elég lekezelő lesz hiszen azthiszi te oda vagy érte amiért őt választod. Főleg azok lesznek a legbunkóbbak,legönzőbbek akik eddig elvoltak nyomva és senkise foglalkozott veluk. Ne kezd csunyaval mert nem lesz jó és később undorodni fogsz még a gondolattól is...
2019. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Szeretnélek megismerni. Írj rám ha egy vékony srác is ok lenne a duci helyett.
2019. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Én azt mondom, hogy olyannal kezdj aki bejön. Sokkal jobban jársz. Ha duci akkor duci, ha izmos akkor izmos, ha sportos akkor sportos. Tökmindegy A lényeg, hogy vonzódj hozzá.

Azoknak meg akik ilyen szépen osztják az észt a kövér és csúnya emberekkel kapcsolatban jelezném, hogy önmagát mindenki feljebb értékeli mint amilyen. Ezért lehet, hogy más szemében pont Ti vagytok csúnyák. Az, hogy kinek ki jön be teljesen szubjektív de az biztos, hogy aki ilyeneket mond mint amik itt elhangoztak az lehet külsőre akár milyen vonzó (már ha az) de belül bizony minden csak nem kívánatos.

2019. jún. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csak általánosságban lehet erről beszélni, hiszen nincs két egyforma ember a világon. De azok akiknek a külső adottságaik rosszabbak, azoknak kompenzálniuk kell, és igazából a belső kisugárzásuk amivel meg tudnak ragadni egy másik embert. Nyilván nem ők az egyéjszakás kapcsolatok sztárjai, náluk másképpen működik, lassabban érik el a céljaikat ezen a téren. Viszont akik a külső adottságukat tekintve előnyös tulajdonságokat birtokolnak, azoknál pedig előfordulhat, hogy elszállnak ettől, és kialakulhat beképzeltség, flegmaság stb. De itt sem mindenkit így kell elképzelni, mert ez is csak egyfajta általánosítás volt. De valljuk be, a társkeresők, chatek, szórakozóhely stb igazából nem más mint egy húspiac, és ebben a meleg világban a felszínes és azonnali alkalmi kapcsolatok születnek meg leginkább.
2019. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!