Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek hogy próbáltok ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek hogy próbáltok ismerkedni olyan sráccal akinek nem ismeritek a szexualitását?

Figyelt kérdés
Aki nagy eséllyel heteró, mert hát miért is ne, de nem 100%. Interneten keresztül.
2019. jún. 6. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos sehogy, mivel hogy akire még csak nem is gyanakszom ahhoz nem szoktam közeledni. Ha nagyon szeretnék ismerkedni vele, akkor két lehetséges út közül kell választanom:

A) In medias res elmondom neki mi a szitu, azaz, hogy meleg vagyok, és ha ő is érdeklődik akkor ismerkedhetnénk. Ha elutasít, akkor az gyors lenne, sok időt megtakarítanál.

B) Ez a hosszabbik út. Nem mondom el, hogy meleg vagyok (legalábbis az elején semmikép), és megpróbálom megismerni őt minnél jobban. Igyekeznék szorosabbá tenni a kapcsolatot és ha ez sikerül akkor elkezdenék szépen lassan felhozni ilyen olyan meleg témát (pl azt mondod mittudomén hogy egyik osztálytársadról kiderült a mássága. Sok más dolog is lehet ez most csak egy példa) és figyelném hogyan reagálna erre. Ha nem negatívan reagál akkor tovább folytatom a "nyomozást" egészen addig míg teljesen meg nem bizonyosodom. Ha kiderül, hogy nem elérhető (és ha nem rossz személyileg), akkor legalább lett egy jó ismerősöm. De azt azért meg kell jegyezni, hogy elég sok meleg rejtőzködik és játsza a melegutálót, hogy heteronak tünjön.


Én a rövidebbik utat választanám.

2019. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!