Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit jelenthet? Bejönnék neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? Bejönnék neki?

Figyelt kérdés

Mire kell gondolni hogyha egy srác minden egyes alkalommal mikor elsétálok mellette, vagy a közelében vagyok látványosan megbámul? Először azt hittem hogy csak beképzelem, vagy túlgondolom, de már mások is mondták hogy rendesen bámul.

Nekem amúgy bejön a srác, de nem vagyunk beszélőviszonyban, azt sem tudom hogy meleg-e..

Azért nézne mert bejövök neki? (Vagy sal ezt szeretném gondolni😂)


2019. ápr. 13. 22:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
(Akarom mondani: vagy csak ezt...)
2019. ápr. 13. 22:38
 2/12 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem azért bámul, mert férfi létedre rózsaszín kosztümben flangálsz, és undorodik tőled.
2019. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem valamit akar tőled ^^

Amúgy hol sétál el melleted?

2019. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk, folyosón szoktunk néha összefutni.
2019. ápr. 13. 22:41
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Uhhh de izgi. :D

Érdekes, én is ilyen szituba vagyok amúgy, beütne ha te lennél az xd

2019. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak bámul vagy mást is csinál? Rólad mennyire tudni hogy a fiúk (is) bejönnek?
2019. ápr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csak bámul, én meg kínomban mindig bólintok neki, de az egész helyzet komikus kicsit😅

(Igazából ő már “lépett” egy kicsit, bejelölt facebookon, és elkezdett követni instán is)

2019. ápr. 14. 08:14
 8/12 A kérdező kommentje:
Oh, a kérdés másik fele: Nem igazán.. vékony vagyok, inkább lányok közt mozgok, tehát aki nagyon akarja kitalalálhatja.
2019. ápr. 14. 08:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De nem tudja rólad ezek szerint. Kezd el te is bámulni szuggesztívan :D
2019. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem találsz ki valamit amivel megszólíthatod?

Megdicséred akármelyik ruhadarabját, szóba elegyedsz, meghívod a büfébe egy bambira.....


Elkéred valamelyik jegyzetét, tankönyvét, amit persze vissza is kell adni......


DE HA a suliban parázol, akkor:

Megnézed te is a FB profilját, kitalálod hová jár szórakozni, koncertre, "véletlenül" te is "pont oda" mész, és akkor már nincs a sulis feszélyezett környezet...


na gyerünk! :D :D :D és aztán számolj be a sikerről is ám!

2019. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!