Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szűz srácok, ti eddig miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz srácok, ti eddig miért nem voltatok pl senkivel?

Figyelt kérdés
Tehát ha tudjátok, hogy érdekel sráccal, akkor miért nem csináltátok még? Kapcsolatban akarjátok kipróbálni vagy csak simán egy alkalmi partnerrel?
2019. ápr. 2. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávú kapcsolatban akarom kipróbálni. Mivel még vidéken vagyok kénytelen élni, így elég nehéz olyasvalakit találni – főleg élőben – a környéken, aki hasonló mentalitású, érdeklődési körű és homoszexuális/biszexuális. Interneten már elkezdtem ismerkedni, de még nagyon az elején vagyok.
2019. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is vidéken élek és azért, mert még nem találkoztam olyan meleg vagy bi sráccal, akivel kölcsönösen érdeklődtünk egymás iránt. Viszont nekem nem feltétel a párkapcsolat.
2019. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleve nem túl vonzó szűz passzív fiúnak lenni az aktívok szemében, hiszen nehezen tágulnék, sok türelem, kedvesség és megértés kell egy szűz passzívhoz, vissza kell venni az igényekből, mert még nem elég ügyes, kis béna esetlen. Én amúgy is kis félénk vagyok e téren, plusz teher velem lenni.

Alapvetően kapcsolatot szeretnék, amit kevesen. Vagy sokan úgy képzelik el, hogy először van szex és utána ismerkedés/kapcsolat, de nálam először lenne a szex és testiség nélküli randi, barátkozás, majd ha kölcsönösen kedveljük egymást, megvan a szimpátia, akkor lehet valami intim is.

A barátság extrákkal is tetszene, ha az tényleg a barátságról is szólna, nem csak az "extrákról", és a barátsággal indulna a dolog. Sokan csak egy fix partnert akarnak, akit megdughatnak ha éppen kanosak, de én nem akarok csak egy lyuk lenni a szemükben. A mélyebb emberi kapcsolatokra úgy látszik nincs nagyon igény, mert türelem, idő és energia kell hozzá. Könyebb, egyszerűbb és gyorsabb találni lazább-könnyen kapható embereket, mint ilyen "problémás" fiúval kezdeni. :/

2019. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem találtam még olyat, akivel sikerülne. Alkalmit akarok, kortárssal. 16f
2019. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem Pesten élek egyedűl, hanem vidéki faluban, így korlátozottak a lehetőségek.
2019. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!