Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondható, hogy a melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondható, hogy a melegek között kevesebb a reál (főleg matematikai, informatikai, műszaki irányra gondolok) érdeklődésű srác?

Figyelt kérdés
Főleg azért kérdezem, mert jövőre a BME-n folytatnám a tanulmányaimat, és hogy mégis mennyien lehetnek ott melegek. :)
2019. márc. 24. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
BME-n folytatod... Persze. Max vágysz rá.
2019. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én reál beállítottságú vagyok és meleg. Informatikai végzettségem van, és már másodéve tanulok mérnök informatikát :)
2019. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es, először is nem azt írtam, hogy folytatom, hanem azt, hogy folytatnám. Másodszor pedig, az én szakomra 330 pont kell, kitűnő tanulóként pedig minimum 460 pontra számítok. Attól, hogy te képtelen vagy bejutni oda, még nem kell picsogni.

Legközelebb a kérdésre válaszolj, kösz!

2019. márc. 24. 17:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 irigykedj mashol mondjuk anyad farpinajaban
2019. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2019. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm BME-n végzett villamosmérnökin, de nem verte nagy dobra, hogy meleg szóval oda kell figyelni.
2019. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
Hát igen. Sajnos még mindig ott tartunk 2019-ben, hogy valamiért nem akarjuk érteni a különbséget a szexuális orientációs másság és a pszichologiai nem eredetű másság között. A "melegek" nevezetű emberkupac egyik fele semmiben nem különbözik a többi fiútól, se mentalitásban, se képességekben, se korlátokban, csak épp nem a homokóra-alkattól izgul fel. A kupac másik fele meg agyilag többé vagy kevésbé nem férfiból van, más az egész személyisége, mentalitása, stb. (cisznemű-genderqueer-transznemű vonalon valahol.) Azt hiszem, innentől kezdve mindenki kitudja sakkozni, melyik csoportból van pontosan ugyanannyi és melyikből feltehetően kevesebb egy reál iskolában.
2019. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Vannak ennek bizonyos biológiai alapjai. A humán tudományok magukba foglalják a művészeteket. Festészet, irodalom, szobrászat, sorolhatnám. Na mármost az tudományos tény, hogy a homoszexuális férfiak és nők nagyobb hajlandóságot mutatnak a művészetek irányába. A bal agyféltekénkben van a racionalitás, a jobb agyféltekénkben a kreativitás, és az e kettő közötti kérges test felel a kapcsolatért. Kimutatták, hogy a homoszexuálisoknak 34%-kal több idegösszeköttetésük van, mint a heteroszexuálisoknak.
2019. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva, nem.
2019. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a BME-re fogok menni szeptembertől nagy valószínűséggel, infóra és melegként. :)
2019. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!