Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha nem látszik rajtam, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem látszik rajtam, hogy meleg vagyok hogy találok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem járok meleg helyekre rendezvényekre és nem is szeretnék, nagyon más világ tőlem. Eléggé zárkózott típus vagyok, de jól érzem magam így. Semmi harsány vagy meleges nincs a megjelenésemen. Általában számítógép előtt vagyok, sétálok olvasgatok. Szerintetek mik az esélyek hasonló társat találni komoly kapcsolatra? És hol tudnám megpróbálni az ismerkedést? Még annyi, hogy nem vagyok nyíltan meleg.
2019. márc. 18. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán valami társkereső oldalt ajánlanék
2019. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nincs semmi gond azzal hogy nem látszódik rajtad. Sőt. Pl. Nekem ez a típus tetszik.


De szerintem is társkereső oldalakat vagy a Facebook-on vannak zárt csoportok amikben tudsz ismerkedni.

2019. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első gondolatom az volt, hogy ezt a kérdést és kérdésleírást akár én is írhattam volna, annyira passzol rám is.


Egyenlőre PlanetRomeon nézelődök. Nem túl nagy sikerrel. :/

2019. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyesmi, szintén Planet és szintén kevés sikerrel XD
2019. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk így, de mivel elég koros vagyok, csak beszélgetni szeretnék veled... Tapasztalataimról...
2019. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Az álmaidban


32 F

2019. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
kezdwtnek pl írd le azt is, hány éves vagy és hol laksz. akkor esetleg itt is rád írhat valaki, aki releváns.
2019. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Mondjuk ez igaz. :) Rám is írták már Gyakorikérdéseken. :)

2019. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!