Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan fiatal vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiatal vagy idősebb férfi aki szereti az apa fia masztirbálást vagy ilyeneket?

Figyelt kérdés

Ha van akkor mióta és hogyan?

Kort is.


2019. febr. 9. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2019. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Eric Griffin ***** válasza:
0%
Ehhez mennyire betegnek kell már lenni. Régen focizni az udvarban volt divat, szóval az idősebb férfiak közt ilyet nem találsz valószínűleg, mert nem voltak régen ilyen beteg apák. Persze egy ideje elterjedt a fiatalok körében az oldalra vasalt haj, az elől betűrt póló, csak az öv csatja látszódjon, a bokáig feltűrt nadrág stb, náluk lehet kialakult valami ilyesmi.
2019. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes a kérdés, bár még nem hallottam ilyenről!
2019. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyen nincs, max. a fiú hallja a másik szobából az apját szeretkezni, vagy az apa a fiát önkielégítés közben. de hogy ez váltson ki szexuális ingert az apánál vagy a fiúnál, azt nem hinném, inkább kellemetlen dologként élik meg ezt is. Nemhogy közösen csinálják...
2019. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
előfordul
2019. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekeb bejönnek a fiatalabb srácok. 45/F
2019. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Javítva: Nekem
2019. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akik csinálják együtt nem hiszem hogy itt megosztják élményeiket
2019. febr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!