Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szólítottatok már le utcán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólítottatok már le utcán vagy nyilvános helyen idegen srácot azzal hogy szívesen kielégítenéd orálisan?

Figyelt kérdés
Mik voltak a reakciók, volt akinek összejött ilyen egyáltalán? Kort is írjátok plz

2019. febr. 1. 02:18
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
utcán nem, de fb-n már írtam rá pár srácra és volt, aki találkozott velem titokban
2019. febr. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Utcán nem, de itt pl már volt olyan, hogy rám írtak válaszomra reagálva aztán találkoztunk is. Alapvetően, ha normális stílusban történik a megkeresés, akkor nem szoktam nemet mondani egy kis kalandra :) 32 F
2019. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem, és jó messzire elkerülném azt aki ilyet tenne...
2019. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem de fb-n irt mar ram par srac... irhatna valami jokepu is ne csak a rondák
2019. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ZoltanAnglia ***** válasza:
77%

En utcan tobb hetero ferfit is leszolitottam mar korabban, azzal, hogy le akarom szopni.Igen heterot!!

Egyiptomban szinte minden egyes fiatal ferfit le lehet szopni azonnal kotelnek allnak.

2019. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nyilvános wc-ben már igen.
2019. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek cumizni, de max fb-n volt, hogy ráírtam hetero srácra aki benne volt :D 30/f
2019. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes játékok ezek
2019. febr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Thillmin ***** válasza:
92%
Hát, ilyen ajánlatot sehol nem teszek, tekintve, hogy kapcsolatot szeretnék, nem pedig pár perces szórakozást. Ellenben többször is szólítottam meg utcán vagy más nyilvános helyen srácot azzal, hogy tetszik nekem. Nem kell a mellébeszélés, senki nem kíváncsi az udvariassági körökre! Ami a rakciókat illeti, eddig mindegyikük meglepődött és zavarba jött. A hetero srácok rendszerint nagyon gyorsan visszakoznak, és pánikszerűen improvizálnak valami rém gagyi kifogást. Pedig elég lenne annyit mondaniuk, hogy: "sajnálom, de engem inkább a lányok érdekelnek". Az egyik fiú azzal kosarazott ki, hogy nem ér rám, mert éppen edzésre megy... :D Egyetlen egyszer sikerült egy helyes, meleg srácot ily módon megszólítanom. Ő is zavarba jött, vigyorgott, mint a tejbetök, de ő is elutasított, mert kapcsolatban élt egy másik pasival. Jómagam 28 leszek lassan.
2019. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!