Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretitek-e, ha meztelenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek-e, ha meztelenül látnak titeket?

Figyelt kérdés
Írjátok le, hogy milyen szituációkban szeretitek, és hol találtok ilyen lehetőségeket, egyáltalán keresitek-e ezeket a helyzeteket?
2019. jan. 15. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Öltöző, zuhanyozó, nudi strand. Fantáziálni szoktam orvosi vizsgálatról vagy börtönről.
2019. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Azt szeretem, ha meztelenül akarnak látni. Tudod hogy hívják azt, aki mutogatni akarja a farkát olyanok előtt, akik nem akarják azt látni? Hát persze, hogy tudod...
2019. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem zavar.

Sokat járunk nudizni, így közel sincs akkora jelentősége mint amit feltételezel.

Szándékosan nem mutogatom magam persze, de nem okoz gondot a meztelenség.

2019. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Én nem szeretem. Ezt az "élményt" meghagyom a páromnak.
2019. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Keresni nem keresem , nem kifejezetten élvezem de sosem talargatom magam aki akar nézzen
2019. jan. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretem,viszont ez nem egyenlő a szándékos magamutogatással. Ha pl.olyan helyen vagyok mint öltöző, zuhanyzó és látom,hogy valaki néz, akkor direkt húzom az időt, vagy úgy helyezkedek, hogy mindent lásson. Ha viszont nincs ilyen szitu, akkor gyorsan átöltözök mint bárki más.
2019. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
én nézni szeretek meztelen férfiakat :P
2019. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

imádom a meztelenséget otthon, öltözőben, zuhanyzóban, szaunában, nudista parton.

nem takargatom magam senki elől.

2019. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
észreveszem ha néznek meztelenül néha zavarba jövök
2019. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Imádok meztelenül lenni, és nem zavar ha látnak.

Nem vagyok egy szuper bombázó - tisztában vagyok a testemmel, szeretem és elfogadom.

Ok nélkül nem vetkőzök, de ha kell akkor egyáltalán nem zavar.

2019. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!