Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Túl hamar elmegyek, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar elmegyek, hogyan lehetne ezt késleltetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mit tudtok javasolni? Kétszer is dugtam már srácot, és mindig nagyon hamar elmegyek, alig teszem be, két lökés és már érzem, hogy robbanok szét. Mivel vagy hogyan tudnám ezt megakadályozni?

2018. dec. 30. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
masztival gyakorold,,masztizz,es amikor érzed h elmennél,hagyd abba,es feszitsd meg a gátizmaidat pár masodpercig,,ezt kb 1 oran keresztul csinald,es mindennap,azatn egy idö utan ez fog rögzulni,,az a baj ,hogy mindneki kamaszkoraban gyorsan kiveri,es ez rögzül..es hamar elmennek,,igy kene megtanulni masztizni ,ahogy fentebb irtam es nem mennének el hamar
2018. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, sokszor több órán át is edgeelek, hogy abbahagyom, mikor érzem, hogy lövök el, majd folytatom, de szerintem még mindig nem bírom olyan nagyon :/
2018. dec. 30. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Előjátékoztok eleget? Leszopnak előtte alaposan?


Nekem akkor voltak ilyen egyből elsülős jeleneteim, mikor szexbárban durr egyből betoltam a srácnak, semmi előjáték nem volt, vagy csak én szoptam őt.

2018. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
eslö vok,hát akkor többször dugj egymas utan es jobban birod :D
2018. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
A negyedik menet már hosszab lesz! Hol itt a gond?
2018. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Csináld lánnyal és nem sülsz majd el.
2018. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Örülj neki, én meg túl lassan, az rosszabb.
2018. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7: Hát nem tudom, ha választhatnék én vagy a kérdező, szerintem szívesebben tolnánk 1 órán át, mint csak 2 percig. :D
2018. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egy olyan srácról álmodtam akivel ha kipróbálom hamar elélvez. Nekem bejönnél.
2018. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!