Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » "Szopós kérdés"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szopós kérdés"?

Figyelt kérdés
Tudom, egy kicsit hülye a főcím, a lényeg, hogy ha nektek megtetszik valaki,(vagy valakik), és szeretnétek kezdeni vele valamit (lásd főkérdés :) ) , akkor milyen ismerkedési ötletek lenne, ami beválik? Natur-random-ismerkedés "fész-to-fész"

#ismerkedés #idegen ##jólnézki
2018. dec. 7. 01:17
 1/4 A kérdező kommentje:

Picit pontosítok.


Létezik-e szerintetek olyan mondat avagy cselekedet, amikor a kiszemelt akarva-akaratlan beadja a derekát?

2018. dec. 7. 01:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát most mondjunk hétköznapi mindenkitudja hűtőmágnes igazságokat meg nyolcvanezerszer hallott technikákat?

Hátizé, nem árt ha ember, mégjobb ha felnőtt.

Érdemes kideríteni hogy egyáltalán vonzódik-e a saját neméhez vagy hozzád szexuálisan. Aztán kezdheted az ismerkedéssel, szimpatizálással, majd a téma lassú adagolásával. Ismerd fel a környezetet és használd, hívd meg egy rántotthúsra, nyomjatok egy MK meccset stb... Oszt aztán kérdezz rá egyenesen. De még akkor sem biztos hogy megy, mert a partnertől függ hogy mennyire könnyűvérű...


Vagy üsd szét a térdkalácsát oszt azt csinálsz vele amit akarsz.

2018. dec. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Létezik-e szerintetek olyan mondat avagy cselekedet, amikor a kiszemelt akarva-akaratlan beadja a derekát?"


Fordítva teszem fel a kérdést: Ha létezne ilyen mondat vagy cselekedet, akkor gondolom azt mások is ismernék, nem csak te. Te örülnél neki, ha téged BÁRKI bármikor megkaphatna (olyanok is, akik nagyon nem tetszenek neked, pl. ápolatlan, beteg, csúnya öregemberek) egy ilyen mondattal vagy cselekedettel??? Vagy ez csak az egyik irányban működhetne; akit te kinézel magadnak annál beváljon, de fordítva ne?


Ha én ismerkedni szeretnék (egyébként van párom), egyszerűen csak önmagamat adnám. Kedves, odafigyelő, mások iránt érdeklődő lennék.

Ha beválik akkor beválik és nagyon örülnék neki, ha nem válik be, akkor így jártam. Benne van a pakliban. De senkire sem szeretném ráerőltetni magam az illető beleegyezése vagy kölcsönös akarata nélkül.


A másik dolog meg az, hogy mindig mindenhonnan azt hallom, hogy a melegek számára mennyire ismeretlen fogalom a hűség, a megbízhatóság, meg hogy a melegek 99%-a csak virágról virágra száll, mennyire nagyon gyakori a partnerváltás közöttü(n)k. Nem tudom, hogy valóban így van-e (álnaív kijelentés), de ha tényleg így van, akkor nem lehet olyan nehéz partnert találni "varázsszó, varázsmondat" vagy "varázscselekedet" nélkül sem.

Szerintem csak legyél önmagad. Hamarabb beválik, mint mindenféle idióta gagyi "felszedős" mondatok.

2018. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ötletem sincs, én mindig neten ismerkedem, itt egyrészt nincs az a vízválasztó, hogy meleg/biszex-e az illető. Arra meg rákérdezni, hogy bejövök-e neki nem nagy cucc, ő is azért van fent hogy vadásszon meg én is. Élőben el nem tudom képzelni, hogy lehet ismerkedni, ha nem célzottam melegbuliban vagy... Amilyen homofób ez az ország, bármi megtörténhet, 100-ból 5 szex és 10 agresszív fellépés amiért bepróbálkoztam nekem nem tűnik jó aránynak.
2018. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!