Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mekkora bemosó körte a legideá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora bemosó körte a legideálisabb?

Figyelt kérdés
Anális játékokhoz szeretnék előkészülni ezért arra gondoltam rendelek egy bemosó körtét. Viszont sajnos nem tudom mekkora térfogatú lenne a legjobb. A válaszokat előre is köszönöm

2018. okt. 9. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Vegyél 500ml térfogatú körtét, de egszerre max 250-300milit fecskendezz be és amikor kihúzod még tarts rá egy kis nyomást így a körte nem szív vissza a beledből.


Én is tervezek venni de fecskendőbe, azzal precízebben lehet tartani a 200ml mennyiséget és ha megállítom nem szív vissza. Cserébe drágább.

2018. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Lehet 100 ml-s is, ha nincs más. Azzal csak annyi, hogy újra kell tölteni, 100 ml-esetben igen 3*100ml kb.


Az lenne a legideálisabbm, nyilván ha lenne egy 300 ml-s térfogatú, mert akkor csak egyszer kell odafigyelni arra, hogy enyhén meleg (de ne forró) víz legyen. Csak egyszer kell a vízet beengedni, nem 3x.


Valahol a neten olvastam, hogy 1 litert kell egyszerre. Ezt nem ajánlom kipróbálni se, 300 ml-t én már teszteltem többször is, soha nem volt baj. Esetleg arra kell még figyelni, hogy pár órával előtte már ne egyél nehezen emészthető ételt pl: fűszeres kaják, a rostos ételről enmt udom milyen álláspontok vannak, a rizs viszont még lehet pár órával előtte, (volt, hogy húst ettem de az se volt gond), süteményeket viszont nem ajánlott! (Tudom ez nem volt a kérdés, csak kiegészítésképpen írom)

2018. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat :) szem előtt tartom majd őket :)
2018. okt. 11. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Értelemszerűen ha van 300 ml-s, azzal is több ''kört'' érdemes csinálni. Csak hogy biztosan ne legyen semmi baj. Én 5 kört javaslok, ez kb 5*8perc) első második kör után már vagy hogy oké vagy, de ha olyat ettél ami pl enyhe hasmenest okoz akkor akár 5 kör is mehet :)


(megjegyzés: nekem ilyen eljárással még soha nem volt ''baj'')

2018. okt. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!