Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha leszopnék gumi nélkül egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leszopnék gumi nélkül egy prosti transzit, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
nemibetegségek, vírusok, hogy seprmás lesz a szád és szinte bármin kívül semmi
2018. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy mi nem, rövidebb lista lenne :D
2018. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
A kőbányai fantomnak mi baja lett, aki egy koldust, az az egy hajléktalan férfit szopizott le ? Semmi ! Sztem ne aggódj haver, te is megúszod a fertőzést és nemibajt,csak annyi hogy nem kerülsz tévébe ! ;)
2018. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Terhes leszel
2018. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
3. A hajléktalan azért aránylag kevesebb emberrel szexel, mint egy prostituált. A nemi betegségékre akkor van több esély, ha sok szexpartnered van és nem akkor ha az utcán alszol és nem fürdesz.
2018. aug. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Van itt elég pasi akiket le lehet szopni :)

Inkább itt keress, higyj nekem :)

2018. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De nekem transzi lány kell, és ö olyan szép... olyan nöies, meg se mondaná az ember hogy mi van a lába között. Imádom, csak félek hogy elkapok valamit. De gumival meg olyan jellentelen. Öt akarom érezni, nem a gumi izét
2018. szept. 1. 13:42
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a kockázat elhanyagolható az örömhöz képest, amit a spermaevés jelent.
2018. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem vállald be, egy szép transzi nálam is mindent visz. Hihetetlen szexisek tudnak lenni!!
2018. szept. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Minimál kockázat elhanyagolható ... Anális közösölésnél viszont lehet felvennék egy óvszert.

Bár nőt óvszer nélkül toltam análba is nem egyszer...

Ja ezt csak azé írtam hátha orálozás közben megkívánjátok egymást.

2018. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!