Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez csak legenda?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak legenda?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom, hogy a melegeknél van ez a fiú-lány felállás. Azaz az aktív-passzív.

Ez igaz?

Tényleg, csak az egyik fél teszi be, vagy igazából bármelyik fél beteheti? Ki van ez kötve egyáltalán, vagy nem is létezik aktív-passzív felállás, csak homoszex legenda...?


2018. aug. 14. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Van még az uni ahogy mindkét fél aktiv is és passziv is. Az uni általában az uni val van mert a szex is oda vissza megy.
2018. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg létezik ilyen
2018. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondja.

És még olyan változat is van, ahol senki nem teszi be senkinek, mert nem szeretik az anált.

2018. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy eddig írták, úgy igaz.

Én pl. passzív vagyok. De megjegyzem, attól, hogy valaki passzív, az nem jelenti azt, hogy nőies, feminin.

2018. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

NINCS fiú-lány szerep. Attól, hogy te vagy a befogadó fél, még férfi maradsz testileg-lelkileg.


Aktív az a férfi, aki behatol.

Passzív az a férfi, akibe behatolnak.

Uni az a férfi, aki mind a behatolást, mind a befogadást szereti.


Kizárólagosan passzív fél is lehet kigyúrt, markáns, magas, igazi férfias férfi ember, mély hanggal, arcszőrrel, férfias viselkedéssel.


Úgyhogy megkérném szépen minden olvasónkat, hogy ezt a "fiú-lány szerep" baromságot törölje ki egy életre az agyából.

2018. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tudom, hogy nincs fiú-lány, csak sokan mondják így, így ezt én is beleszőttem a kérdésbe.

De tudom, hogy csak aktív és passzív van.

Az uniról most hallok előszőr.

2018. aug. 14. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Én uni vagyok. Nálam partnerfüggő hogy melyik szerepet kívánom jobban. De összességében azt mondanám inkább a passzív oldal felé húzok kb olyan 80-20% arányban.
2018. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!