Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A hajdúnánási nudiról vélemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hajdúnánási nudiról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Járt már valaki innen a hajdúnánási nudista strandon?

Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi. :)


Illetve szeretném meglátogatni jómagam is, ha gondolod csatlakozhatsz hozzám. :)


19/p



2018. aug. 1. 00:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagyis szoboszló :D
2018. aug. 1. 00:39
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szuper hely!

Mármint a Hajdúszoboszlói!

Nánáson nem tudok ilyet!

2018. aug. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam ott, több hete, péntek délután. Kicsi, hangulatos, bár nincs összehasonlítási alapom.


Elnézést, a "p" betű mint jelent a 19/ után?

2018. aug. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, azt hogy pasi, de azért megkérdezem.
2018. aug. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
mi az a 10/"p" ???? :D pénisz?
2018. aug. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Roland515 ***** válasza:
100%
19/p vagy azt,hogy passzív
2018. aug. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Bakker a nudista strandon nem szexelnek az emberek !!!

Sot ha felall akkor kivagnak mint a torkosborzot ...

De az is lehet a lanyok alaznak le a sarga foldig

Szal nem emiatt menj.

A naturista strand azert van h textil nekul elvezd a vizet a napot es a termeszetet ...

2018. aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


P azt jelenti, hogy passzív. :D


És nem írtam egy szóval sem, hogy szexelni mennék oda, de már olvastam ezt-azt. ;) Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy milyen érzés annyi ember előtt pucéran lenni. Mindig is szégyenlős voltam és szeretnék kimozdulni a komfort zónámból. De egyedül nem igazán merek odamenni. :)

2018. aug. 1. 08:58
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
7-es, voltál már te nudi strandon? Miért vágnának ki ha feláll a cerka??? Te nem szoktál álló dákóval ébredni?? Tök normális dolog ha elalszol napozás közben, és az eget bámulja a dákód! Velem rendszerint előfordul mégsem vágtak ki, sőt volt mikor tapsvihar fogadott mikor felébredtem...
2018. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, tapsvihar.


Nudistastrand és nudistastrand közt is van nagy különbség. Általában, ahova belépő van, és családi helynek számítanak, pl Sziki vagy Berény, vagy a nagy horvát naturista kempingek, ott nem krnak a parton, és szexuális magatartásért valóban ki is bsznak. Nem hivatalos vadnudihelyeken már több minden előfordulhat. Külföldön pedig kifejezetten vannak szexelős nudista partok, ilyen van Franciaországban (talán Cap d’Age?) vagy Horvátországban állítólag Krk mellett.

2018. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!