Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok erről a videóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a videóról, a benne szereplő emberről, és a véleményéről?


2018. júl. 7. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen igaza van. Nem ismerem, hogy ki ő, de azokat a dolgokat amiket mond szerintem már nagyon sok helyen, nagyon sokan megfogalmazták.
2018. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Megvan a saját nézőpontja, ami alapvetően korrekt, és amit érez az akár jogos is.

Ellenben ő nem meleg, nincs valódi rálátása, ezek a problémák őt csak egy kívülállóként érintik.

2018. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Hát én meleg vagyok és egyetértek vele.
2018. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Csupa jót mondott ez a férfi. Annyiban nem értek egyet vele hogy ez felvonulás rossz hatással van a gyerekekre.

Egyébként szerintem sincs semmi szükség az ilyen parádére. De ha egyes melegek úgy érzik hogy nekik rendkívül fontos ez a felvonulás hát hadd menjenek. Engem nem érdekel.

2018. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az, egy napot ki lehet bírni, én is rengeteg mindent nem szeretek az életben ami másnak meg fontos mégis elviselem, és század annyi energiát nem teszek a panaszkodásba mint egyes emberek.
2018. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Undorítóak a kommentek a videó alatt, tükrözi az ellentüntetők szellemi szintjét főleg azokét is akil egyetértenek velük làjk formájában.
2018. júl. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez igaz, és valahogy nem tud úgy tünni, mintha nem a saját kis világértelmezésük alátámasztására használnák a videót.
2018. júl. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
*akik
2018. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az örök klasszikus homofób...

Kár volt 9 és fél percet elpazarolni rá, semmi újat nem mondott.


A homofóbiának kétféle változata van:

(1) az, aki nyíltan homofób (hangosan búzizik), és

(2) amelyik humánusnak, együttérzőnek, empatikusnak, toleránsnak, elfogadónak akar tűnni, de egyáltalán nem az. Ő ebbe a második kategóriába tartozik.


A videó első másfél percében magyarázkodik (és aztán közben is többször), hogy neki az égvilágon semmi baja nincs a melegekkel, majd ezután jön a szokásos "DE".

Innentől kezdve szóról-szóra, pontról-pontra felmondja a hagyományos homofób dumát.


1.) Megbénított közlekedés

(Megjegyzés: Az összes többi rendezvény, ami miatt le kell zárni a fél várost vagy korlátozza a forgalmat egész évben, az nem zavarja annyira, hogy videót készítsen róla. Pl. Augusztus 20, mellrák elleni felvonulás, critical mass, március 15-i ünnepségek, szilveszteri utcai bulik, street food gasztro rendezvények, karácsonyi vásárok, békemenet, veteránautós felvonulás, motoros felvonulás stb.)


2.) A homoszexualitás problémaköre NEM VALÓS probléma a társadalom számára (szerinte): "nem igazán értem, mi a meleg közösségnek a baja".

(Ja, ha ő nem érti, akkor nincs probléma. A jogegyenlőtlenség, a társadalmi megbélyegzés és kirekesztés, a mindennapi diszkrimináció csak valami felesleges búzi hiszti.)


3.) Nem értem, minek kell ERRE valakinek büszkének lennie, hogy meleg.

(Nem kommentálnám. Alapvető információ- és tudáshiány.)


4.) Olyan sincs, hogy hetero büszkeség napja.

(Lehet hogy azért, mert a heterokat nem éri folyamatos inzultus a szexualitásukból adódóan?)


5.) A felvonuláson megjelenő "szélsőségesek" kinézete.

Konkrétan elhangzik: "harisnyakötőbe' sétáló, bőrtangában, a seggébe' strucctollal, meg a fene tudja milyen emberkék vonulnak".

(Szerintem pávatollra gondolt, csak összekeverte. De ha bárki bármilyen tollról fényképet tud mutatni a magyar felvonulások alkalmával, ami valakinek a fenekébe van dugva, könyörögve kérem, mutassa meg!)


6.) A melegek arra KÉNYSZERÍTIK a heterokat, hogy EZT nézegessék (a felvonulást).

(Igen, csak névre szóló meghívóval lehet a helyszínen részt venni, kötelező megjelenéssel.)


7.) "Inkább NEKIK (a melegeknek) kellene toleránsabbnak lenni a heterók felé, mint fordítva."

(A fifti-fifti az nem játszik. Kussoljanak csak a melegek.)


8.) "Ilyen jogokért képes valaki tüntetni, mert nem köthetnek mondjuk házasságot"

(És még megfejeli azzal, hogy ha neki még egyszer kötelező lenne, akkor sem házasodna újra.) :DDDD


9.) Hogy magyarázzam el a gyerekemnek??? Ezt gyerekek is látják az utcán!

"...mert a gyerekek ugye VÉGLETEKBE gondolkodnak, mint nagyon sok felnőtt is. Van egy férfi-nő viszony, azt' kész, más nincsen! Ezt a gyerek nem ért. NEM ÉRTI!"

(Ez a kedvencem!!! :DDD

Javaslom, keressen rá az interneten, hogy mit mondott Demcsák Zsuzsa a gyerekeinek erről a kérdésről. Az iskolakövetés mintapéldája!)


10.) "...én túlzásnak tartom, hogy itt különböző jogokat akarván...

... Szerintem van egy magyar Alaptörvény, ahol minden magyar állampolgár egyenlő. Ha meleg, ha nem meleg."

(Fatális ténybeli tévedés. Éppen hogy az Alaptörvényben rögzítették ezt a diszkriminációt a család fogalmának megalkotásakor.)


11.) EZT a négy fal között kellene intézni.

"Mint ahogy egy hetero embernek is a szexuális életét ... nem az utcán kellene intézni."

(Gondolom, ő sem néz az utcán vagy köztereken mélyen a felesége szemébe (vagy bármilyen csaj szemébe), nem mosolyog rá, nem posztol a feleségéről a Facebookon soha semmit, társaságban sem beszél róla mások előtt, elhallgat, eltitkol, a munkahelyén sem mesél a közös nyaralásukról, nem fogja meg a kezét az utcán sétálgatva, nem ülnek le egy kávézó teraszán cseverészni, nem mutogatnak fényképeket az ismerősöknek, mert nagyon figyelnek arra, hogy mindezeket a 4 fal között KELL intézni.)


Hát, barátom... (a videóban szereplőnek szól)

Attól, hogy te 100-szor elmondod, hogy mekkora együttérző, toleráns ember vagy, meg hogy semmi bajod a melegekkel, DE..., attól ennek épp az ellenkezője igaz. Igazi, kőkemény, tudatlan homofób sheggfej vagy.


"Nem igazán olvastam utána az eredetének, mert nem is érdekel."

(A homoszexualitás eredete helyett valószínűleg az egész témakörre, valamint a felvonulás eredetére gondol.)

Hát, nem ártana picit tájékozódni, mielőtt valaki ilyen kijelentéseket tesz.

Mert ez így önmagában nem fóbia, valamitől való félelem, hanem pusztán intolerancia és burkolt gyűlölködés.

2018. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki összefoglalta, mert én már fáradt vagyok az ilyenekhez.
2018. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!