Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti nyilvános helyen fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nyilvános helyen fel felválalnátok hogy egyutt vagytok?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam a közeli strandon,és láttam egy párt csókolózva és összebújva. És érdekelne hogy ti a párotokkal csinálnátok ezeket nyilvánosan?


Semmi 18+ sőt még 16+ se lenne. Tehát csak csók,kéz fogás,ölelkezés stb.



2018. jún. 10. 22:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy a strandon csinálnátok?
2018. jún. 10. 22:59
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

A városban rendszeresen így sétálok haza a párommal estefelé. Egyáltalán nem feltűnő ahogy egymás kezét fogjuk, illetve csak eldugottabb helyen váltunk csókot. De gondolom ez is számít, nem tudom...

Megjegyzéseket nem kapunk, de még igazából meg se néznek.


Strandon is megcsinálnánk simán, de eleget fogdossuk mi egymás végtagjait, nem szükséges még ott is.

2018. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Meleg Patrik László ***** válasza:
73%
Természetesen.Az ember csak akkor tagadja meg a párját,ha nem szereti igazán.
2018. jún. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a kezét szinte mindig fogom,néha ölelkezünk is. A standon mindig egy pléden fekszünk,hozzám is szokott bújni. Egy-egy apró puszit is adunk egymásnak.

Eddig senki nem szólt be emiatt.

2018. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A pasimat zavarja, ugyhogy mi nyilvanosan nem csinalunk ilyeneket.
2018. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne én simán felvállalnám
2018. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos mi még nem tartunk ott, hogy kézenfogva sétáljunk bárhol is, leginkább a negatív kritikák, esetleg a beszólások és fenyegetések azok, amik gátat szabnak ennek. Pedig olyan szívesen andalognék vele, néha megpuszilnám. Majd talán egyszer, pár év múlva.
2018. jún. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!