Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A heteró srácok közül vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heteró srácok közül vannak olyanok is, akik bóknak veszik, ha egy meleg fiú elismerően nézi az izmos lábaikat?

Figyelt kérdés

2018. máj. 27. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
A hideg is kirázna tőle, rögtön hányingerem lenne.
2018. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%
Ja
2018. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem lenne az sem ellenemre.

Mondta ezt már nekem egy lány hogy pl. szép karom van, de az engem nem nagyon hat meg. Mondom "höh, ok." oszt elmentem. xd

Ugyanígy lenne egy meleg srácnál is. Közömbösen hat rám az ilyesféle bók.

2018. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem jól esne, ha egy meleg megdicsérne, nem zavarna. Ettől én nem leszek meleg, emberként tekintek rá és emberként jól esik.
2018. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Végre egy normális, felvilágosult gondolkodásra valló, európai kultúrát tükröző reakció.
2018. máj. 27. 17:28
 6/11 anonim ***** válasza:
5%
hányinger inkább
2018. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Én nem kérek a melegek bókjából. Akkor én nem vagyok kulturált európai, bár legkevésbé sem érdekel, hogy szerinted mi vagyok. Majd én eldöntöm, nekem személyesen mi esik jól és kitől, ebben a szabadságomban ne próbálj korlátozni.
2018. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
ez a kérdés vonza a nácikat.
2018. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul lennék. Náczi vagyok.
2018. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

csak nyitottság kérdése, én pl az egyik csapattársamat gyakran megdícsérem h milyen k jól néz ki, de csak azt mondja h "köszi cuki vagy", szóval ő értékeli, pedig nagyon heteró, bnője volt mindig is, most is, és amúgy is elképzeléhetetlen lenne neki.


de ugyan mnár miért ne értékelné egy fiú ha egy másik fiú megdicséri? ez hülyeség ... sőt sztem jobban értékeli, az evidens ha egy csaj megdicséri, de ha már fiú is, akkor ott van vmi

2018. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!