Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aréna plázába a wc be járnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallaki kérdése:

Aréna plázába a wc be járnak melegek? Vagy biszex fiúk és ha igen mijen korúak fiatalok vagy idősebb 30 felet gondolom az időset

Figyelt kérdés
Ha valaki jár irjameg meg a korát

2018. máj. 16. 14:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

#8 / #10

Nincs semmi bajom a melegekkel, de figyeljétek ezt, egyszer egy nyilvános wc-re elkellett mennyek brunyalni, erre az egyik fülkében 2 srác sz*pja egymást, a hülyének is feltűnt volna, mire végeztem a dolgommal épp kitoppantak, és még rámnéz az egyik és azt mondja: ''Mit nézel hööö, b*ziik vagyunk, bajod!?''

Hát most én tehetek róla, hogy b*ziik és egymást kell, hogy sz*pják..?

2018. máj. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Én meleg vagyok, de egyszerűen nem tudom felfogni, hogy az ember hogy lehet annyira igénytelen, hogy egy nyilvános wc-ben akarjon bármi mást csinálni azon túl, amit átlag emberek szoktak ott csinálni..
2018. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Miért van olyan aki másképp hugyozik. ? 😁😁
2018. máj. 17. 12:03
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha ott vagyok és pisilnem kell, elmegyek. 24f
2018. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam F24
2018. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!