Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Adni vagy kapni jobb az oralt? En pl szopni szeretek de nincs senki akit lehetne. Online mindenkinek nagy a szaja de ha mar talalkozasrol van szo mindenki viaazakozik 22/F
Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 18:47
21/24 anonim 



válasza:





Ha szimpi vagy nekem ok. Kapni szeretem
22/24 anonim 



válasza:





Én oda vissza, de csak ha szerelmes vagyok mert aznélkül nem nagyon tudnék, bárkivel bármit csinálni... 23F
23/24 anonim 



válasza:





Dél-dunántúli, vékony alkatú 18-20 év körüli srác, aki szopni szeretne, írhat nekem.
24/24 anonim 



válasza:





Kapni szeretem, de adni még jobban. Imádom, főleg akkor, ha olyan valakinek csinálom, aki több, mint 3 napja várja, hogy durranhasson.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!