Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy hívják azt, amikor az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívják azt, amikor az aktív van kikötve?

Figyelt kérdés
Hogyan hívják amikor az aktív fél van kikötve és a passzív dolgozik rajta?

2018. márc. 21. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Switch, ahol szerepet cserélgetnek....
2018. márc. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, van ennek külön neve?...

Persze a passzív ettől még leszophatja meg meglovagolhatja az aktívot, szóval működik a dolog. :)

2018. márc. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ők nem aktív-passzívok, hanem unik.
2018. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de kipróbálnám. :)
2018. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kikötözésről van szó, akkor az esetek túlnyomó többségében a passzív szokott kikötözve lenni. Szóval ilyen szempontból jogos a kérdés, hogy van-e valami kifejezés a fordított felállásra, de én sem igazán tudom, hogyan lehetne rákeresni...


Mondjuk már alapból a szereplők elnevezése kicsit hülyén jön ki ilyenkor, már amikor az aktív van az ágyhoz kötözve, és a passzív szopja, meg lovagol rajta. De valószínűleg jobb, ha nem próbálunk variálni ezen is, és a passzívot ilyenkor is passzívnak nevezzük, amikor végig ő dolgozik. :)

2018. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A cum controllnál is ki van kötve az egyik fél és mégse lesz passzív:P Amúgy pl azt kipróbálnám.
2018. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szar ügynek :D
2018. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szadizmusnak
2018. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
ez hülyeség már bocs. akkor az nem aktív ... egy aktívot ugyan nem kötsz ki. max álaktív :)
2018. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!