Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket mennyire indít be egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire indít be egy kevés alkohol?

Figyelt kérdés
Ha isztok nektek nincs olyan érzésetek hogy most fel vagyok csigázva és szívesen ágyban lennél egy szeretkezésre?

2018. márc. 11. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Engem nagyon beindít

17/L

2018. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem teljesen elveszi a kedvemet a legminimálisabb alkoholmennyiség is. 16 éves szűz fiú vagyok.
2018. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

#1 Ajánlom figyelmedbe a kategóriát! ;)


Engem beindít, persze ha tényleg kevésről van szó, és kellemesen becsípünk csak. :)


24F/A

2018. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze énsem a sárgaföldig iszom le magam :) de egy üveg bor elfogyasztása kettesben kicsit fel dobja a hangulatot. Bátrabb is vagy ha az elsö randin vagy kicsit segít el lazulni és bátrabban kérdezel. Neken ez a meg látásom. ;)
2018. márc. 12. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ. Engem pl a bor annyira beindít, hogy másnap folyamatosan fosok a wc-n.
2018. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!