Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Olvastam itt egy kérdést, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam itt egy kérdést, ami arról szólt, hogy vannak, akik pénzért vállalnak be dolgokat másokon. Mennyi pénzért? A többit lent folytatom:

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne, hogy mennyi pénzről lehet szó? Mondjuk,ha én azt szeretném, hogy engem alázzanak, büntessenek mennyit kéne érte fizetni szerintetek? Köszönöm a válaszokat előre is!
2018. márc. 8. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát azt mondom 7 számjegyű az összeg amiért hajlandó lennék akár milyen kis szinten is megalázni magam.
2018. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
gondolom utcán találsz magadnak valakit akár 4 számjegyűért is, de én saját magamat 6 számjegy alatt biztos nem adnám
2018. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Rosszlányok.hu. Megnézed mit vállalnak. Kiválasztod a neked szimpatikusat. Felhivod, köszönsz, megmondod mit szeretnél, megkérdezed mennyibe kerül? Elköszönsz, leteszed a telefont, eldöntöd, hogy mit választasz és vagy visszahivod, vagy nem. NEHÉZ?????
2018. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3. A rosszlanyokon kevesebb férfi prosti van.
2018. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hm én soha!

Viszont egy másik kérdésnél véletlen leírtam és többen azonnal rámcupiztak, hogy gyerekként játszottam pár filmben külföldön európában és egy ismert de nem világhírű rendezővel lefeküdtem párszor.

Neki voltak ilyen dolgati hogy üssem meg és még ennél brutálabbak is...üssem megezzelazzal....

Én nem kértem tőle semmit de ő adott nekem dolgokat, mert a 14-16 éves fiúkat kedvelte, és úgy érezte ezzel befoghatja a számat.

Iphone akkortájt jelent meg tőle kaptam az első, Apple mcbook, utazások magasabb osztályon, éttermek, ruhák- nem is akármilyen néhány ékszer anélkül hogy én kértem voln bármit.

A szülei azt hitték hogy ezek promo ajándékok amiket mint mellékszereplő kapok.

18 évesen meg belémunt és többet nem hívott fel...

Viszont akadtak mások a körből akik meg hívni akartak...

2018. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pénzért szoktam szopni ha úgy alakul a helyzet. És amúgy nem tudom keress valakit aki hajlandó rá és megbeszélitek :)
2018. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne már! Ha nem vagy dagi és nem vagy 60 éves simán találsz. Bár minden srác akivel játszottam így arra panaszkodik, hogy nincs megbízható ember. Ha komolyan érdekel szívesen alázlak ha ez izgat. De ez a játék bizalom játék. Tehát ha ki is próbálod ne ész nélkül tedd. Persze nagyon durva dolgokba nem mennék bele. Csak light. Bár, kinek mi a light ?!:D
2018. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 5-10-ért szoktam szopni ha van olyan alkalom és pasi :)
2018. szept. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!