Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív szexuális életet élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív szexuális életet élő meleg fiúk, az anális szex révén van széklettartási problémátok?

Figyelt kérdés

Kicsit részletesebben is érdekelne bármilyen kényes téma is ez.

Például ha van, akkor konkrétan mennyire súlyos illetve, hogy befolyásol titeket a mindennapokban? Szám szerint havi heti vagy napi szinten hányszor hatolnak belétek? Mit gondoltok mi az a statisztikai átlag ami - ha az egyedi anatómiai jegyektől eltekintünk - nem okoz még számottevő problémát, vagy ha okoz is kezelhető a dolog.

Érdekelne az életkorotok is illetve hogy mióta űzitek a passzív szexformát. Minden témába vágó saját tapasztalatot szívesen olvasok, akár anális szexet kedvelő nőktől is természetesen.

A savazó válaszokra is fel vagyok készülve, de ha utálod a melegeket miért olvasod egyáltalán ezt? ;)

Köszönöm a válaszokat.



2018. márc. 8. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Aktív-uni vagyok, vagyis mindkét szerepben szexelek már évek óta és nincs semmilyen széklettartási problémám. Kb 1-2 hetente egyszer én vagyok a passzív fél. Elég szűk vagyok, de soha sem tágítgattam magam dildóval. Viszont voltam már nagyon vastag farkú sráccal. Csak lazítás és előjáték kérdése az egész.


F,30

2018. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sosem volt ebből gond.

Kifejezetten a nagy farkú férfiakat szeretem és nem egyszer volt már bennem komolyabb dildo.

Van, hogy akár naponta is csináljuk, akár többször is.

Szerintem ez inkább tudat alatt dől el.

2018. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha betartod a szabályokat akkor nem szakad az izom és nem lesz baj.
2018. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
59 éves vagyok,passzív,soha nem volt ilyen problémám...
2018. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi gondom nem volt sose belőle. 31 éves vagyok, 18 éves koromban próbáltam ki először. Volt, hogy napi szinten dugott akkori párom, elmúlt 1-2 évben is heti 4-5-ször van részem análban. Fenekem mindig elő van készítve, síkosító, előjáték, óvatos tágítgatás. Persze utóbbi ésszel, nem monster cuccokkal, bár volt bennem már 25 centis, nem vékony dildó. :) Ésszel kell űzni ezt is.
2018. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!