Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, elmesélitek az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, elmesélitek az első fiús aktív/passzív élményeteket? 23F

Figyelt kérdés
Milyen volt? És hogyan zajlott?

2018. febr. 21. 10:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10-es elmeséled az első szexet :)?
2018. márc. 2. 18:04
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#9


Akkor sokat változott 8 év alatt a sereg hozzáállása a mássághoz. Nálunk ha kiderült valakiről, hogy meleg, vagy biszex, azonnal leszerelték. Persze ezt néhányan ki is használták, és hetero létükre "hirdették" a másságukat.

2018. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, neked milyen volt? nekem még csak közös petting... ha akarsz beszélhetünk privátban( csak beszélgetés)
2018. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen nyáron együtt lógtunk haverommal

Megmutatta hogy veri ki

Nagy élmény volt egymást felfedezni

2018. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
#12 Engem is félév után leszereltek ezért. Arra volt jó az az időszak, sikerült elfogadnom magam, megszabadultam a gátlásaimtól, öngyilkos gondolataimtól. Leszerelés után már nyiltan pasiztam.
2018. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A legelső párommal történt.

Megismertük egymást és működött minden, így hát összejöttünk.

Mindketten szüzek voltunk, de már eléggé akartuk az egészet.

Ez ilyen 17-18 éves korunkban volt.

Megbeszéltük hogy nyáron elveszítjük egymással és így is történt.


Szóval hát az egyik forró nyári napon, elvittem egy randira, hiába voltunk együtt, én sem értem, hagyjuk...

A "randi" után pedig hazavittem.

Mondta hogy lepjem meg, megleptem.

Behúztam egy bekészített szobába (gyertya, komor fényviszonyok, nagy puha francia ágy stb..) majd nekinyomtam a falnak.

Csók, tapi, minden ami kell.

Megfogtam a fenekénél, felemeltem és tovább nyomtam a falhoz és ugye csókoltam... Ő a nyakamba karolt, a lábát körbefonta a derekam körül és húzott magához. Emlékszek a lágy, kis nyögésekre amit kiadott miután megmarkolásztam gyengéden szegénykét a fenekén.

Egy kis idő múlva húztam le róla a nadrágot és az alsót, addig kislábujjheggyel előkotorásztam a mellettem lévő szekrényből a köcsög síkosítót amit még fel kellett pöccinteni lábbal a kezembe. Jóvót.

Amikor az is megvolt, lágyan ujjaztam, ő pedig simogatott és bajlódott a rajtam lévő pólóval.

Kiment a mentolos rágó íze a számból, na hát akkor mondtam fejben hogy bele kéne vágni..

Megfordultam, magammal rántva az össze kis ge#i dezodort a szekrényről amit csak utólag vettünk észre, letettem az ágyra és a hasára fordítottam.

Egy kis párnát tettem a csípője alá hogy megemelje a fenekét.

Levettem róla minden ruhadarabot ami a kezembe akadt, majd egy újabb mentolos rágó bevétele után elkezdtem nyelvvel izgatni.

Ahogy láttam élvezte, a hajamat össze is kócolta amikor próbált jelezni hogy mélyebbre. Aközben természetesen az ujjazás is megvolt.


Amikor már szinte könyörgött hogy rakjam be, egy olyan másfél óra előjáték után, akkor elővettem a célszerszámot, síkosítottam és lágyan masszíroztam a hegyével az érzékenyebb területeit a páromnak... Mikor már rácsapott a combomra és mondta hogy "TEDD MÁR BE!" akkor végre lassan de biztosan becsúsztattam.

Megmarkolta az alatta lévő paplant, felém nyomta a fenekét, becsukta a szemeit és kihasználta a pillanatot. Én addig a 240-es pulzusommal és a remegő kezeimmel elkezdtem ki-be mozogni.

Egy olyan 15 perc után betehettem neki az egészet ami meglepett.

Eleve egy 17/5-ös péniszem van...

Szóval bent volt, elkezdtünk kicsit hevesebben mozogni, addig fogtam a derekát és nyomtam le.

Amikor közel jártunk akkor megfogta az alkarom, a feje mellé húzta és elkezdte harapni, én meg ugye lehajoltam és a nyakára haraptam lágyan.

Kipróbáltunk még 3 pózt, annyi elég is volt kezdésnek..

Én elmentem, a páromra még rá kellett segíteni plussz 4-5 perccel és egy kis kézimunkával...

Utána lazultunk és ölelkeztünk. Ennyi.. Tehát nagyon jó volt, jobbat nem is kívánhattam volna.


Remélem tetszett... xd

2018. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!