Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » BDSM kedvelők! Mit szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelők! Mit szerettek a BDSM-ben? Hogy aláznak titeket/ hogy aláztok?

Figyelt kérdés
(Fiatal fiú vagyok, engem is érdekel az alázás.)

2018. febr. 2. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

lehugyoz, leköp, stb.

aztán gyomron vág, összeesek, alám rúg, fetrengek. hát ilyesmik ... sztem tök jó

2018. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

én a lány barátommal vagyok így (még nem járunk)

fiatalok vagyunk, főleg ő.

van mikor lehugyozom és ő is engem, akárhova:D

kikötözött is már engem nem egyszer..

2018. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kategória: homoszexualitás
2018. febr. 2. 23:25
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
bocsi, nem figyeltem:D
2018. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Béla211 ***** válasza:
89%

A párom hátra szokta bilincselni a kezem és úgy fenekel el egy szíjjal. Vagy néha fojtogat szex közben miközben lovagol rajtam. Vagy erősebben belém harap vagy megszorít. Vagy olyan is szokott lenni ,hogy hátra bilincseli a kezem letérdeltet és így szopat meg. Én dugás közben szoktam néha ráütni a fenekére vagy a haját húzni vagy néha kikötözöm és úgy teszem a magamévá de ez csak ritkán van. És közben csúnyán beszélek hozzá de ez akkor van mikor kéri.

F/32

2018. febr. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a kínzást nagyon csipázom magamon, ha keményen kapok. Közben jó látni, ha a partnerem élvezi. Gyertya, tű, csipesz, szíj, korbács, bőr szerkó és minden egyéb játszhat.
2018. febr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Életkort is írtok? (16/F)
2018. febr. 3. 11:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. 18 éves.
2018. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az ilyeneket ;) 15/f
2018. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Engem izgat 25 év alatti srácokkal én. Mivel én is huszonéves vagyok. Amúgy meg partner függő. Engem az izgat leginkább, hogoy a másik át adja nekem magát és kedvemre használhatom. Ha ő is tudja, hogy ő azért van ott, hogy az én testemet és farkamat szolgálja. Ha nem tetszik neki akkor is. Nem nyávog, ha 1 órája szop vagy ha dugom lassan vagy épp keményen vagy mélytorkoztatom. Tehát ha arra vágyik, hogy szolgálhasson és nem arra, hogy neki egy domináns srác teljesítse a vágyait.
2018. febr. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!