Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok fiatal meleg vagy bi srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal meleg vagy bi srác van Debrecen közelében?

Figyelt kérdés
Sajnos nem ismerek olyat aki fiatal lenne es nem rendelkezne tapasztalattal es csak erdekelne,hogy vak vagyok vagy tenyleg kihaltak.. :D
2018. jan. 14. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
tinderbe meg tudod nézni
2018. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
van :)
2018. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít fiatalnak? 20 alatt pl.? Mert azok szaporodnak nagyon, nem tudom, tenyésztik őket vagy mi? XD


/26/

2018. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 A tinder az nekem nem palya,mert sok ismerosom hasznalja en pedig nem vallalom ezt nyiltan.. De azert koszi! :) #3 Hat 21 vagy alatta igazabol en 19 vagyok es inkabb a korosztalyomra ertettem a fiatalt.. :D
2018. jan. 18. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!