Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen játékot vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen játékot vegyek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy kezdő bi fiúként beruházok egy (vagy pár) erotikus játékba, de nem tudom mit is vegyek... vibrátort vagy dildót? Esetleg péniszgyűrűt?

Illetve az lenne még a kérdésem hogy online honnét tudnék rendelni, fontos hogy diszkrét legyen a csomagolás és persze jó minőségű az árú. Minden választ előre köszönök!

22/f/bi



2018. jan. 7. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik online webshop megfelel. Hasonló árak vannak. Csomagolás sima karton doboz, nem fogja megtudni senki, mi van benne. Max a futár tudhatja, de ebben sem vagyok biztos. De ha ettől félsz, kérd átvevő pontra. Beteszi a futár te meg kapsz egy kódot és kiveszed.

Azt, hogy mit akarsz rendelni, neked kell eldönteni, attól függően mire van igényed. 28/f

2018. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! van esetleg olyan webáruház amit preferálsz?
2018. jan. 7. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
lego?
2018. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem is lego
2018. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi érdekelne? Elég rutinos vagyok az anális játékok terén, ha gondolod írj privátot.

22/F

2018. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!