Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek és nem melegek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek és nem melegek, szerintetek miért szokott Fábry Sándor előszeretettel gúnyolódni a melegeken?

Figyelt kérdés

Ilyen egy intelligens értelmiségi? Azt hiszi, hogy ezzel egy bizonyos IQ és EQ szint feletti körökben humorosnak, jópofának leher számítani? Vagy netán ő is látens biszexuális/homoszexuális volt egész életében, és az emiatt érzett zavarát így próbálta/próbálja kompenzálni? Vagy csak közismerten Fidesz-közeli egyénként afféle kötelező penzumnak érzi?


Hallgattam dec. 30-án a Rádiókabarét, és talán még sosem ment olyan messzire, mint abban az adásban: azt mondta, hogy ha feminin külsejű fiatal srácokat lát, akkor be szokott szólni nekik, hogy „Döntsd már el!”



2018. jan. 2. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Ez humor. Az általad felvázolt kontextus, pedig pont azt sugallja, hogy nincs baja se a melegekkel, se a heterokkal....
2018. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mi köze hozzá, hogy ki hogy néz ki?
2018. jan. 2. 15:35
 3/16 Ramone ***** válasza:
0%
Ezt az is hallottam és jót nevettem rajta :D
2018. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Doctor Manhattan ***** válasza:
20%
Azóta is lesírt sminkkel ülök a szobámban, és azon tűnődöm, hogy lehet ez a Sándor ilyen kegyetlen? :(
2018. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Még mostanában is olyan undorítóan átizzadt hónaljú szokott lenni a tv-műsorában, mint amilyen az Esti Showderben volt?
2018. jan. 2. 15:41
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Az az ő szegénységi bizonyítványa, hogy egyes jelenségeket nem ért meg, mint például a feminin srácokat. Neki ilyen humora van, ami szerintem szar, valaki szerint pedig vicces, ezzel szerintem nincs semmi baj. Ezt még nem gondolnám bántónak vagy homofóbnak, mások sokkal durvább dolgokat mondanak a melegekre nagy nyilvánosság előtt.
2018. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Azt a Rádiókabarét pont hallgattam, pedig a műfaj nem tetszik. Nem mondom, felkaptam rá a fejem, de azért, mert a téma van kerülve a közbeszédben. Én nem éreztem direkt bántást vagy támadást. A vox populi hangjára épít, az meg vevő az ilyen beszédre. El kell fogadni, úgy gondolom. Az USA-ban antiszemita poénokat nyomnak főműsoridőben (elég egy Dr. House-ra gondolni), nálunk sokszor poénkodnak a hívő keresztényeken, Párizsban legyilkolnak karikatúra miatt egy szerkesztőséget. Nem kell ezt annyira komolyan venni, túlreagálni szerintem.
2018. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Félreérthető volt: A Charlie Hebdo karikatúrákat közöl, erre legyilkolják a szerkesztőséget. Poént reagálnak túl...Akkor is szélsőséges reakció, ha a poénkodás egyeseknek bántó lehet
2018. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Fábry nagyon tudatosan szerkeszti a szövegeit. Pontosan tudja, hogy az országos állami médiában előtte nem volt megengedett a szekrétumokkal, maszturbálással, stb. viccelni, ő ebbe a résbe (hű, de vicces vagyok én is, érted: résbe!) nyomult bele. A magánéletéről keveset lehet tudni, de heteró, bár azt hallottam, hogy nem arról híres, hogy tud bánni a nőkkel. Amióta meggazdakodék igen nagyon, (hogy én is tréfás legyek), került hivatalos asszony, és gyerek is van.

Ami Fábri szövegeit illeti, azokat ő a városi népi, kocsmai humorból vette, és százszor is elsüti. A humorbombái pedig régi viccek, csak egy újszülöttnek minden vicc új. (Ez volt a néhai Ludas Matyi egyik mottója.)

2018. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Fábry egy büdös bunkó, és nem emiatt.
2018. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!