Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az angolszakokon sok a meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az angolszakokon sok a meleg?

Figyelt kérdés
Másodéves vagyok egy felsőoktatási intézmény Anglisztika szakán, de sajnos még nem találkoztam olyan fiúval, aki a saját neméhez vonzódna. Csak én vagyok ilyen peches?

2017. dec. 28. 10:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

Manapság szinte minden 2. ember örül ha a gondját-baját elmondhatja valakinek...Általában ennek örülnek.

Mert őszintén olyan is kevés van aki meghallgat...

Ha tudnád hány ember beszélt nekem magánéleti, anyagi és családi problémákról olyan indiszkrét dolgokat is elmondtak és egyikük sem volt meleg...

Lehet rengeteg ismerősöd a közösségi oldalakon de ha csak levelezni szeretnél valakivel biztos hogy nem ér és nem válaszol és baxik arra hogy te mit írsz a tartalmára is meg mindenre.

Ettől még nem meleg...

2017. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hogy csináljam.
2017. dec. 28. 14:50
 13/13 anonim ***** válasza:
78%
Angol szakos vagyok én is, de ha összesen 1 van rajtam kívül akkor sokat mondok szerintem :D
2017. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!