Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ha csak fantáziálo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha csak fantáziálok akkor már meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Szoktam fantáziálni hogy milyen lehet egy fiút kielégíteni és ez olyan fura érzés.

2017. dec. 26. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
Ott már baj van, ha ezen jár az agyad.
2017. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha lányokról is minimum fantáziálsz, akkor az már alapból kizárja, hogy meleg legyél.
2017. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ha lányokrol is fantáziálsz uxan ugy akk valszeg Bi. vagy
2017. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha lányokról is fantáziálsz biszex vagy, ha csak fiúkról akkor meleg. (De van ennek sok egyéb árnyalata pl heteroromantikus homoszexuális vagy heteroromantikus biszexuális is simán lehetsz.)
2017. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Egy biztos: nem vagy heteroszexualis. (Az egyik valaszolo azt irta, h "baj van" - dehogy van baj, attol, h valaki "mas", meg nincs vele baj). Egy heteroszexualis ferfi irtozik a ferfiakkal valo szex puszta gondolatatol is. Vagy biszex vagy, vagy homoszexualis, attol fuggoen, hogy a lanyok is izgatnak-e vagy sem.
2017. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ritka az olyan ember aki még sose fantáziált a saját neméről. Ebben semmi meglepő nincs, eredendően kíváncsi mindenki.
2017. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek a hatossal. Középsuliban én is fantáziáltam arról, hogy egy kifejezetten ronda fiú osztálytársam kielégít. Aztán végül kiderült, hogy csak azért mert kedvelem a BDSM-et és megalázó lett volna.


Sokan fantáziálnak, de ha el is múlik idővel ez, akkor nincs semmi probléma.

2017. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7


Miért, ha nem múlik el idővel, akkor van probléma?

2017. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mindenki fantáziál a salyát neméről való szexről,(ezért lehet támadni fogtok.)
2017. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!